reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry!
U nas brzydka pogoda, mieliśmy wyjechać na 1-1,5 dnia, ale chyba przełożymy to na inny weekend z ładniejszą pogodą.

Lindsay trochę optymizmu! Wystarczy, że Maciuś przechodzi dość mocno bunt 2 latka i na tym niech zakończy :-)

Efunia odeśpisz! Będzie dobrze!


Doxa a ja nie wspomniałam, że to jest ta optymistyczna wersja:-D:-D Nie wspomniałam jeszcze o kryzysie 40-latka:-D:-D

Miałam robić obiadek, a tu mięsko się nie rozmroziło i tym sposobem mam czas na kawkę i BB.
 
reklama
Ja właśnie wróciłam z zakupów spożywczych, przerażają mnei ceny w sklepach! Jakiś obłęd. A z drugiej strony nie wyobraqżam sobie oszczędzać na jedzeniu i kupowac słabsze jakościowo rzeczy.
 
tak jest magdusiek. mnie ceny też przerażają. jakim cudem jedzenie tak podrożało? mam wrażenie ze płacę 40% wiecej niż rok temu za takie same zakupy.

własnie wykonuję penne tuńczyk :-). idę też do wątku przepisowego ;-)
 
ja to samo mam z tymi cenami. Kiedyś mniej zwracałam uwagę na ceny i kupowałam w jednym sklepie. Ale teraz jeżdzę do kilku sklepów po różne rzeczy. Ale tylko dlatego, że blisko, bo inaczej szkoda czasu.

u mnie też miało być penne z tuńczyka, ale otwieracz się zepsuł do puszek i dlatego jest indyczek w warzywach:-)
 
Haalo, Tusiekn dzięki z Filipem lepiej, ale dzisiaj dopiero pierwsza noc bez gorączki. Byłam u lekarza, bo ma jeszcze taki dziwny odruch, tak jakby sie wzdrygał ale idą mu trzy zęby i pewnie dlatego. Na wszelki wypadek zrobiliśmy badanie moczu. Guza już prawie nie ma :happy:. Doxa ja uwielbiam Bolesławca, tak ich sklep firmowy jest przy samym rondzie ONZ, to jest albo ul. Prosta albo Pańska chyba.
Weronika ostatnio nawet grzeczna jest, jest nam razem bardzo dobrze :-).
 
Dzisiaj dostałam paczkę od mojej szwajcarskiej "mamy". Fura ubranek dla dzieciaków i perfumy Nina Ricci, kiedyś uwielbiałam. Tak sentymentalnie mi sie zrobiło. Miło :tak:
 
Drzewko - super! Fajnie masz.... ;-)
i ucałuj Filipa.

Mnie własnie szokują ceny najbardziej w skali miesiąca, no obłęd jakiś. I w sumie nieważne jaki sklep, widzę, ze w gruncie rzeczy taniej robię zakupy w tych niby droższych. Nic nie rozumiem.
 
Dzięki dziewczyny za wskazówki, to ja się zbieram i jadę na to rondo ONZ, mam nadzieję, że znajdę ten sklep!

Co do cen żywności zgadzam się, szok, strasznie wszystko podrożało!
 
reklama
Jeremi poleguje to mogę pisać.

Dzisiaj jestem nie wyspana - od 0:30 do ok 4:30 Jeremi nie spał - popłakiwał i sie kręcił , wyginał i tp. a o 5 Mikołaj wpakował sie mi do łóżka i wstał o 6:45 czyli chodzę ledwo żywa.

Mikołaj i mąż na budowie - dzisiaj montują nam brame do garażu - więc garaż już mamy - w poniedziałek lejemy strop na domku i od cerwca robimy dach - suuuuper.

A jutro chrzciny - ubranko już gotowe, wisi i czeka. A ja musze jeszcze wymyśleć w co mam się ubrać , bo chłopakom już wszystko przygotowałam a dal siebie jeszcze nie.

Kończę bo maluch znów sie kręci - chyba po tych inhalacjach coś mu nie pasuje
 
Do góry