reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

ale cisza dzisiaj:-)
i znów jutro poniedziałek. za to powitam nowy tydzień z porządnym manicure, pedicure i odświeżoną buzią. od razu mi lepiej:-) ale muszę do 16 czerwca przysiąść fałdki i uczyć się. ale mi się nie chce.

M. dostał dziś szału przy moim męzu. nie wiem kto był bardziej zdziwiony, ale mój Michał zaniemówił i stwierdził "to chyba pierwszy raz". ciszę się, że zobaczył trochę buntu nich wie czemu czasami padam jak wraca.

z tekstów M. -" jak wujek będzie palił to go będzie bolała głowa, noga, gardło, brzuszek i nie będzie miał gumki ( czytaj napletka)" :-D
i co Wy na to ?


nie wiem skąd się biorą te teksty, ale stwierdzam, że dzieciaki dobrze rozumują, to my dorośli to potem komplikujemy:-)
 
reklama
Dzień dobry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy :-)

Lindsay - tekst pierwsza klasa, masz rację, dzieci dobrze wszystko i rozumieją i wiedzą i robią, my im to psujemy....
 
Dzien dobry!

Kochane mamuski wszystkiego naj....wiecie przeciez, ze jestescie wspanialymi mamami wiec co bede cukrowac;-)
My zmykamy na caly dzien z domu, mam tylko nadzieje, ze nas deszcz nie zlapie.
 
Witam!
Nie było Nas kilka dni,leżakowaliśmy w bydgoskim na wsi .Było miło jak zawsze.
Nie zdążyłam nadrobić wszystkiego co napisałyście,wiem,żebyło cośo tekstach dzieci. U nasmoja córka jak się na mnie "obraża" to mówi: " nie jesteś juz moją przyjaciółką " :szok::-D kompletnie nie wiem skąd jej się to wzięło .

Lindsay, do czego ,musisz się tak pilnie uczyć ?
 
halo,

pogoda u nas zmieniła się niestety na padającą. na szczęście nie jest zimno, ale i tak chodzę przysypiając.:-)

Kasiek74 uczę się na końcowy egzamin ze szkoły kosmetycznej. Wprawdzie podchodzę na luzie, ale zawsze warto coś poczytać. Ze względu na ciążę miałam nie podchodzić, żeby nie dokładać sobie stresu, ale spróbuje. Jak nie zdam to w przyszłym roku zdam :-D

Moje dziecko świadomie rozrózniło dzisiaj drugi kolor- biały:-D Który do tej pory był czerwonym, zresztą tak jak i zielony, niebieski, różowy itp. No i rośnie mi mały patriota - biały i czerwony:-)
 
hej, dzień dobry.
no i rozpadało sie w nocy.

wczoraj usiłowałam załatwić chrzciny. ale albo zajęte albo nie chcą, bo to mała impreza ma być (na 12 osób). no i skończy sie tak, ze w domu będę musiała zrobić :-(

tymek rozróżnia już sporo kolorów. jego ulubione to czerwony i rożowy (ktorego nauczyły go teletubisie co zawsze podkreśla). ostatnio odkrył fioletowy i pomarańczowy.

magdusiek, drzewko fajne te wasze laseczki :-D

tymek spiewa kaczke dziwaczke właśnie. jego wersja jest wzbogacona: "raz poszła więc do fryzjera, poproszę o kilo sera. z apteki poszła do praczki, hahahahahahahahaha....." :-D

a jak dzień matki? ja dostałam zegar ze zdjęciem oraz od tymka piosenkę "a ja wolę moją mame". bardzo miło :-)
 
dzień dobry,
ja znowu wpadam jak burza i nie wiem co u was.

Zuzia juz lepiej jeśli chodzi o pleśniawki.
Ale z paluszkiem nie najlepiej. Nie wiem czy pisałam wam wczesniej. Wtedy jak zaczęły się pleśniawki, Zuzia miała na paluszku wielką ropną krostkę. Myśleliśmy że ją coś gryzło, ale prawdopodobnie sobie zakuła. Wokół tej krosty zrobiły się małe ropne krostki, okazało sie, że zrobił jej się ropowiec. Byliśmy u chirurga wczoraj, wyrywał jej szczypcami... brrr :-( bidula moja. Jutro idziemy do kontroli. Mam nadzieję, ze nie będzie się juz zbierać ropa i wszystko się pięknie zagoi.
 
reklama
Dzien dobry,
Moj syn jeszcze spi a mnie jakos piekne slonce nie daje spac.

Lindsay bedzie dobrze, nie stresuj sie. Ja tez nie jeden egzamin zdawalam z dosc konkretnym brzuszkiem.

U nas kolorow tez wiele, wczoraj np. do Pana w sklepie sposrod wielu kolorowych wiatrakow powiedzial tez zolty, albo kiedys zdziwil mnie jak przechodzilismy obok pieknego kwitnacego dzrewa a on oooo jakie rozowe:-)
Dzieci w naszym wieku szybka lapia i zauwazylam, ze interesuja go inne jezyki, i tak oto mowi dzien dobry w trzech innych:-) a najpiekniej wychodzi mu po francusku:-)
Ide po jakas kawe.
 
Do góry