reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

.
I poszłabym na jakiś fajny koncert. Wczoraj jak wracałam włączyłam sobie muzykę tak po swojemu i dobrze mi było.

No właśnie - mąż mi proponował bilety na 21.04. na Kate Melua , byłabym bardzo za, ale niestety nie wiem kiedy urodze i w jakim tempie dojdę do siebie, i ze smutkiem, ogromnym muszę odpuścić. :-(

Lindsay wielkie gratulacje, dla pezyszłej mamy i dla Maciusia za totalny luz , wszystko w swoim czasie.

Jolik trzymam kciuki za realizacje planów.

Kasiek super dzieciaki trzymaja sztamę , cunie

A ja jeszcze sie jakos trzymam - coś tam mnie pobolewa, ale jeszcze nie czas, chłopaki mnie nie oszczędzają wczoraj wycieczka - spacer po teatrze leśnym a dzisiaj puszczanie latwaca na szytach gór morenowych..

Idę odpocząc - nogi do góry i coś pysznego do przekąszenia.
Dobranoc
 
reklama
Anna - bierz ten koncert i nie kombinuj, dasz radę ;-) Jak oni Ci takie wyciueczki serwuja to jeszcze chwileczka, jeszcze momencik i nie ma zmiłuj, w dniu koncertu będziesz miała pierwsze wychodne a dwójka zostanie w domu :-)
 
Dzień dobry!

Anna wg suwaczka tylko 3 dni, szok! A z koncertem Magdusiek dobrze Ci radzi :tak:

Jak Wasze dzieci zareagowały na zmianę czasu?
Nie wiem czy to zmiana czasu czy co innego, ale u nas masakra jakaś! Wczoraj Oli usnął w samochodzie około 17:30, przenieśliśmy go do łóżka, przebraliśmy i spał dalej, nawet nie mruknął. Byłam przekonana, że to sen nocy, gdyż kilkakrotnie tak mu się już zdarzyło. A tu niespodzianka, około 23 obudził się, zjadł kolację i się bawił ... do 2 w nocy, a i to nie mógł usnąć!! Obudził się o 7:30, robił siku, po czym w ubraniu padł .. i nadal śpi!! Nic go nie rusza, ani myśli wstawać, a mieliśmy plan iść rano do przedszkola.
 
witajcie - ja ze zmiana czasu u Mikołaja nie miałam problemu nawet wyszło lepiej bo teraz budzi się nie o 6 a ok 7 więc chwilkę dłużej mogę pospać.

No może i racja z tym koncertem tylko jak ja na nim wysiedzę kiedy no tak opcesowo powiem - tyłek będzie mnie bolał :zawstydzona/y:

A ja od rana śniadanko zjadłam, pranie zrobiłam i wybieram się z mamą na małe zakupy ale bardziej dla niej - bo ciągle w żałobie i nie ma nawet lżejszego płaszczyku.
Pogoda u mnie piękna to pewnie Mikołaj mnie na plac zabaw wyciągnie - pozdrowionka
 
Witam!
Doxa,no to sie Olinkowi czas popsuł;-) Nadia wstawała o 6.00 miałam więc nadzieję,że przesuniegodinkę iwstanieo 7.00.Niestety nic z tego, wstaje nadal o 6.00. Chyba odczytuje godziny na zegarze;-)


Wkleiłam zdjęcia ze spacerku.
 
Kasiek szczerze mówiąc to raczej nie z powodu zmiany czasu. Coś mu się przestawia ostro, nie może się chłopak zdecydować czy spać w dzień czy nie i chyba skłania się do powrotu do spania w dzień, a że drzemka przypadła wieczorem ;-)

Byłam w galeryjce! Kasiek jaka fajna Nadulka! I siebie w końcu pokazałaś! Wyglądasz jak starsza siostra Nadii! Śliczny ma płaszczyk, taki wiosnenny ... Mam nadzieję, żew końcu wiosna zawita na stałe!
 
Doxa, z ta starsza siostra to przesada :-D Mateusza to i owszem ale dla Naduli to juz jak matka :tak: ale dzięki .
A w ogóle w galeryjce mało sie dzieje .Wklejać zdjęcia maluchów.
 
Witam,
No kobietki w czerwieni pieknie wygladacie:tak:
Doxa no niezle Oli nabroil z tym spaniem, u nas bez wiekszej afery.
Anna juz niedlugo ci zostalo a jak cie na zakupach wezmie?;-)
Lindsay witaj my sie nie znamy a dlugo tu nie zagladalas, przynajmniej 1,5 roku.
 
reklama
Dzień dobry
U nas zmiana czasu przeszła niezauważona. Natalai normalnie usnęła i normalnie wstała, o tej godiznie, o której zwykle, tyle, ze nowego czasu.
 
Do góry