reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Drzewko, trzeba tak pokierować rozmową, żeby Michała sam stwierdził,że Weronika potrzebuje nowego łóżka. Wtedy,sam Ci wmówi, że miał sen...;-)
 
tak wiem. tez oglądałam "Skrzypek na dachu" czy "Moje wielkie greckie wesele" cały szkopuł w tym że on też.. Ale coś wymyślę. Precz ze szczebelkami!!:-D
 
wlasnie sama bylam w szkoku jak mi to powiedziala to tak jak by dzieci nie byly rowne... a to jest przedszkole panstwowe a zasady gorsze niz w prywatnym... szukam dalej :)
 
reklama
Knajda to j bym sie rozejrzała za innym przedszkolem jak takie bajki tam opowiadają. Przecież rekrutacja jest raz w roku a nie co miesiąc.

Wczoraj w Wiadomościach było na temat rekrutacji a dokładnie w odniesieniu do dzieci ur. po 1 września. Dziś artykuł w Dzienniku. Za "urodzenie się" przed 1 września dziecko dostaje 1024 punkty dla porównania samotni rodzice 544pkt, niepełnosprawni 526 pkt. Przecież to jakaś farsa.
 
Do góry