reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Cześć
Drzewko, Doxa dzięki :-) a rzęsy za tatom takie ma :tak:
Magdusiek dobra jesteś :tak: i witaj w klubie. Ja poszłam spa po 2 i też siedziałam przy Gotowych :-). Możliwe że siedziałabym dłużej ale Jaro mnie pogonił - potem mi sie nie chce wstac. ;-)
 
reklama
Dzien dobry
Magdusiek fajne to lozeczko Natalki i o takie mi chodzi, a gdzie Ty sie wybierasz?
Wy to macie powera dziewczyny, ze tak dlugo siedzicie i ogladacie, ja chyba sie starzeje;-)
Ja dopiero sniadanie jem, tzn. proboje Natek namietnie mi podjada salate lodowa. Wiecie jakie u mni epiekne slonce i myslalam, ze jest cieplo a tu kicha bo tylko 2 stopnie.
 
byłam wczoraj w przedszkolu na razie w jednym ale co sie dowiedziałam ze w tym przedszkolu nie mam już miejsc nawet na wrzesień a nie można sie zapisać wcześniej...nie wiem na jakiej zasadzie działa tamto przedszkole... będę szukać dalej ale coraz bardziej sie boje ze nie będzie miejsc... moja mała z pazdziernika ... a jeszcze dyrektorka mi powiedziała ze jeżeli moja mała z pazdziernika to nie może iść od wrzesniea tylko od pazdziernika bo nie będzie pasować do dzieci... dziwne a jak jest u was
 
Knajda,nie rozumie troche podejścia do sprawy?jak od pażdziernika,tzn ,,że w przedszkolu rekrutacja grup co miesiąc.? i jak grupa trzylatków już jest ustalona?cos chyba nie tak .

Witam!
U nas niby słoneczko, ale wieje. Emma chyba dopiero dotarła ;-)
 
Knajda - a dziecko z lutego pasuje do tych dzieci ze stycznia? :-) Jakies głupoty opowiadają, ja pikolę.
 
Knajda do tego przedszkola na pewno nie posyłaj dziecka, nawet jak się zwolni miejsce..
Dałyście mi do myślenia z tym łóżeczkiem. Problem w tym że Weronika dostała niedawno nowe-stare łózeczko od córki mojej siostry ciotecznej. Jest szerokie i długie, kupiłam jej nowy materac ale ma szczebelki.. i ona go chyba faktycznie nie lubi bo znowu zasnęła na kanapie.. a jak kupię jej drugie, matko ile łóżek w tym domu...
 
Zdecydowanie lozko, ze szczebelkami ogranicza wolnosc, moze bylo dobre, ale u nas tak maksymalnie bylo wykorzystywane moze do roku, jak juz zaczal Tusiek chodzic to poczul wolnosc i problemy z zasypianeniem w nim sie zaczely.
 
reklama
tak tylko jak ja to wytłumaczę Michałowi.. spróbuję z tym ograniczaniem wolności albo powiem mu że miałam sen :tak:
 
Do góry