reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie!!! Cieszę się ,że u was wszystko oki. Ja też jakby nie było lepiej się czuję choć strasznie szybko się męczę ale to normalne.Brzusio też mi trochę urósł i czasami boli ale jest wszystko oki.POZDRAWIAM!!!
 
reklama
Witajcie!!! Dziękuję Doxa za pomoc.Wyniki mam w normie choć lekarz powiedział, że krwi trochę za mało a będzie coraz mnie bo dzidzia potrzebuje, więc muszę zajadać buraczki i mleczną czekoladę. Ogólnie czuję się lepiej choć męczę się szybciej.Bardzo chciałabym już nie pracować tylko siedzieć w domku ale niestety jeszcze muszę być kobietą pracującą.Miałam usg i dzidzia rośnie i rusza się czyli jest oki a to mnie najbardziej cieszy.Robiłam analizę krwi na HBS i nie wyszła, nie wiem czy coś znależli czy poprostu skrzepła im krew potrzebna do badań. Muszę jeszcze raz powtórzyć i tylko to mnie trochę martwi, ale jestem dobrej myśli. Pozdrawiam was wiosenie!!!!
 
czesc dziewczyny,

ja tez z kregu duphastonowek... tylko ostatnio mam problem z lykaniem tabletek, i tych i witamin... one mi po prostu niemilosiernie smierdza... nawet patrzec na nie moge, bo m sie cofa...

i w ogole ciagle mi mdlo, chociaz na kawe juz odzyskalam ochote... jeden dobry objaw, bo juz zaczynalam tesknic za poranna kawusia...


pozdrawiam serdecznie
 
Kika77 dokładnie o tym samym pomyślałam, uciążliwe jest pisanie w 2 takich samych wątkach. Może możnaby je połączyć? Chyba zgłoszę prośbe o to do moderatora!

Kasia74 - nie ma za co, ja zawsze chętnie służe pomocą! Kiedy masz zamiar pójść na zwolnienie? Jeśli praca Cię męczy to zrób to jak najszybiej będziesz mogła. A co to jest HBS, ja takiego badania nie robiłam ...

pozdrawiam, oby było jeszcze bardziej wiosennie!
 
Cześć dziewczyny!
ale dzisiaj ruszyło się na naszym forum, aż miło!!!
Kika - bardzo się cieszę, że wszystko jest u Ciebie już w porządku. Czujesz już ruchy swojego maleństwa? Gratulacje. Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, nie wiedziałam że tak wcześnie można już je czuć. Ja się spodziewałam około 15-16 tyg. Jesteś chyba pierwsza z naszego grona!
Luteina na wywołanie miesiączki? Nie wiem co o tym myśleć, to jest progesteron, podobnie jak Duphaston, może ten lek w szpitalu po prostu podobnie się nazywał ???
Amorek - trzymaj się tak dalej, nie choruj i dbaj o dzidzię, fajnie że przechodzą Ci wymioty, mi też już przeszły :) Też już kupiłam sobie spodnie na większy brzuszek :) Jeszcze wbijam się w stare, ale to już ostatnie dni!
Kasia74 - na zmęczenie mam tylko jedną radę: duuuużo odpoczywać! Ja teraz mam więcej energii, a II i III miesiąc dużo musiałam leżeć i spałam w ciągu dnia (nie były to zalecenia lekarza, ale tego domagał się mój organizm)
Teddy współczuję Ci z tą wrażliwością nosa, najgorsze jest to że musisz łykać te tabletki, może po prostu zatykaj sobie nos?
A wiecie co mi przeszedł "nosowstręt" do lodówki, korzystam już z niej normalnie ;D  A wcześniej, musiałam wychodzić z kuchni, jak mężulek ją otwierał. Pomału przechodzą mi dolegliwości wczesnej ciąży, tak się cieszę :D. Mam nadzieję dziewczyny, że u Was już niedługo będzie podobnie.
pozdrawiam Was wszystkie, trzymajcie się i dbajmy o nasze dzidziolki  :)
 
Witam po raz pierwszy!
Aktualnie mój dzidziuś ma 11 tygodni i ogromnie się cieszę, że zostanę mamusią.
Pozdrawiam wszystkie oczekujące Mamy.

Super, że istnieje takie miejsce jak te.

 
Witam październikowe mamusie.
Ja zobaczę swojego dzidziusia 26 października.

Doxa - badanie HBS to nic innego jak infomacja o obecności wirusa zapalenia wątroby typu B. Robi się je zwykle w II trymestrze. (Wcale nie jestem taka mądra - wyczytałam w książce :)
Pozdrawiam

 
hejka
gdzieś czytałam że jak jest się osobą szczupłą albo w ciąży po raz drugi to matki szybciej wyczuwają ruchy, tak ok 14 tyg ciąży. ja z początku myslałam że to nie to, ale dzisiaj tez je mam :laugh: i to mnie bardzo uspokaja,że z dzidzią jest oki. pamiętam jak byłam w ciąży z synem to pierwsze ruchy czułam po 4 miesiącu.
 
Cieszę się, że ktoś tu zajrzał. :laugh:

Strasznie Ci zazdroszczę, Kika !!!!!!

Ja będę musiała jeszcze poczekać na te chwile.
 
reklama
co do tych ruchow...

no ja osobiscie do szczuplych nie naleze... a nawet wiecej... po operacji i hormonach przybylo mi przez ostatnie 2 lata 20 kilo, wiec sie troche zmartwilam, ze te ruchy to poczuje dopiero na tydzien przed porodem... ;)

ale cos odkrylam... zawsze zasypialam na brzuchu i do tej pory jeszcze mam odruch, ze jak sie klade, to na brzuch... i w tym momencie, jesli wypuszcze powietrze i przez chwile nie oddycham to odczuwam jakies wewnetrzne bulgotanie... i nie jest to bynajmniej z zoladka, bo to zupelnie inne bulgotanie i nie na tej wysokosci... takie, jakby cos tam delikatnie wibrowalo.. w sumie fajne uczucie... :)
 
Do góry