reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witaj Bazal w naszym gronie!
Zazdroszczę Ci, że ominęły Cię wymioty, mnie niestety nie! A z drugiej strony baaardzo Ci współczuję z powodu nieszczęsnych 8 godzin w pracy  :(
Trzymaj się i zaglądaj do nas często!
 
reklama
Hej, hej!!
zmieniam lekarza. To juz postanowione! mam nadzieje ze będzie to dobry, a tym samym, ostateczny wybór.
Wraca mi powoli apetyt, a co gorsze.... mam ochote na słodycze, a szczególnie mleczna czekoladę......
Trzymam kciki za Ciebie Doxa - oby szybko sokńczyły sie 'dolegliwosci' ciążowe, żebyś mogla cieszyc sie tym prawdziwie 'błogosławionym' ;) stanem!!
Pozdrawiam
 
Bazal! Ja zmieniłam lekarza z tych samych powodów co Ty! Na razie jestem zadowolona! Też najchętniej poleżałabym i poczyatała W OCZEKIWANIU NA DZIECKO, ale podobnie jak Ty pracuję! Przynajmniej wieczory i popołudnia mamy dla siebie! Trzymaj się!
 
Hey Doxa! Faktycznie to zmęczenie mnie dobija, ale ostatnio sprężyłam się i więcej rzeczy wykonuję niż wcześniej, ale wieczorkiem niestety padam "na twarz" :). Dziś urządzam małe przyjęcie urodzinowe, moje oczywiście (no niestety latka płyną) - strasznie chciało mi sie torta no i sama go sobie zrobiłam hahaha.Teraz czekam na męża z utęsknieniem, bo sama tego torcika przecież nie zjem haha. Brzuszek juz rośnie i widać co nieco, ubrania mi sie kończą, więc na jakieś zakupy wiosenne warto skoczyć po jakąś sukienkę, bo o spodniach juz nawet nie marzę:). Pozdrawiam cieplutko, papa. A JAK WY MAMUSIE SIĘ CZUJECIE?
 
Dziewczyny!!! Mam do was jedno pytanko: jakie bierzecie witaminki, bo nie mogę się zdecydować. Lekarz kazał Maternę ale ona jest strasznie droga.POZDRAWIAM!!!!
 
Cześć Kasiu,
na to samo pytanie odpowiedziałam Ci parę dni temu w wątku "Jaki tu spokój". Oto treść mojej odpowiedzi:

Odnośnie witaminek, to miałam podobny problem i zadałam to pytanie na forum ogólnym, oto link https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,1260.0.html
Oczywiście ile wpisów tyle opinii, mam nadzieję że mimo wszystko pomogą Ci one w wyborze. Zanjdziesz tam zeskanowaną ulotkę z tabelką porównującą różne witaminki.
Ja na razie mam dobre wyniki, więc witaminki biorę profilaktycznie i wybrałam Falvit gł. z uwagi na cenę.

Jak w ogóle się czujesz? Masz jakieś wyniki poza normą?
 
AGA wszystkiego najlepszego z okazji "zawsze" 18-tych urodzin. Dużo, dużo siły i energii oraz zdrowiutkiego maluszka!
 
cześć :laugh:
wróciłam ze szpitala. wszystko jest oki, tylko mam duzo odpoczywać.
wczoraj tj w sobotę poczułam wyraźnie ruchy dzidzi :laugh: kilka dni wcześniej też coś takiego czułam ale pojedyńcze i mniej wyraźne, a wczoraj to 4 razy i az mi łezka poleciała. ::) brzuszek mi urósł ;D nudności ustapiły, ale brak apetytu na niekture potrawy( zwłaszcza mięso) pozosta- i aby tak do końca. zastanawia mnie jedna rzecz: jak byłam w szpitalu to dziewczyna dostała luteinę na wywołanie krwawienia, a z tego co pisały niektóre dziewczyny na forum to biorą luteine w ciąży?? ja już nic nie kapuję, dobrze że ja biorę duphaston- wiem na co on jest :).
a cio tam u was??
 
witam ;D
szkoda że nasz wspólny temat tzn mamusie na październik jest w dwóch różnych tematach, łatwiej by było gdybysmy wszystkie pisały na jednym, byłoby nas więcej i zdecydowanie radośniej ;D, przerzućmy się albo do tematu PAŻdziernik 2005 albo na WITAM, chyba że stworzymy nowy wątek?? co wy na to ??
 
reklama
Hej mamuśki.
Kika pamiętaj o odpoczynku to ważne dla maleństwa zwłaszcza w twoim przypadku. Ja również biorę duphaston i to od początku ciąży dlatego, że pierwszą ciążę poroniłam a z drugą czyli teraz od początku jakieś choroby jak nie zapalenie oskrzeli to przeziębienie. Teraz na szczęście jestem zdrowa i moja dzidzia rośnie. Duphaston czyli progesteron jest na podtrzymanie ciązy i będzie chronił twoją dzidzię aby była do końca z Tobą, Brzuchol mi urósł, wczoraj kupiłam sobie fajne spodenki ze streczu i u góry wiązane na sznurek, bardzo wygodne i rozciągliwe. Wymioty ustępują - teraz mam co trzy dni. :p
Trzymajcie się cieplutko!!!!! :laugh:
 
Do góry