reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witam!

U nas w nocy mocniej wiało ale to taka sztormowa noc była i Mikołaj budził sie chyba 4 razy.
Rano po kościele pojechalismy na Westerplatte bo tam teren osłonięty i można na statki w porcie popatrzeć.

W sobotę kupiłam Wyborczą z dodatkiem regionalnym o przedszkolach i juz jestem trochę spokojniejsza , chyba 3 pradszkola wydają karty to jutro tam jadę a reszta logowanie od 5 maja do 28 maja, tylko jeszcze nie wiedza czy do 3 czy do 5 przedszkoli.

Witam Knajdę i mam nadzieje że cos więcej napisze.

Pozdrawiam
 
Witam
Wczoraj wieczorem u nas jeszcze mocno wialo i Natek mowil ze to burza, pozniej juz mowil, ze to nie burza tylko emma;-)
bedziemy szli na sacer bo dzisiaj pieknie.
 
Dzień dobry!
Wybyczyłam się przez weekend za wszystkie czasy!! I dzisiaj wstałam dopiero o 9 :-) Oj jak mi dobrze!

U nas dzisiaj jeszcze lekko wieje, ale za ładnie słońce świeci!
 
Witam!
U nas w nocy troszke wiało,ale teraz jest ok. Nawet słonko świeci. A ja zaraz na płukanie zęba lecę...
 
Widziałam dzisiaj formularze zgłoszeniowe do przedszkola publicznego - masakra! W zasadzie nie mamy szans! I jeszcze ten 1.09!
 
dziekuje bardzo za tak mile powitanie... u nas po EMMIE nie ma większych szkód... ale wiało dosyc mocno tak w porywach 100km/h moja mała byla nie spokojna i nie chciala spac usnela jak troszku przeszlo... a jeszcze ocieplaja nam bloki i nie wyszyscili i cegly z gory lecialy ja mieszkam na parterze w 10 pietrowym bloku... dobrze ze juz po... koncze lece do babci z mała... pozdrawiamy
 
Cześć
U nas też spokojnie. Nie wiem jak wiało, bo nie wychodziłam z domu. A już bardzo chce bo przez te choroby siedzimy tu od paru dni i nosów nie wystawiamy. Oprócz taty bo ktoś do pracy musi chodzić ;-)
Doxa byłam, widziałam, zarejestrowałam. Nr zgłoszenia 3204:szok: Dobrze że nie przyjmują według kolejności zgłoszeń ale i tak nie mamy szans. Aż mnie korci żeby zaznaczyć ze pracujemy oboje na pełnym etacie ;-)(a co? w domu przy dzieciach mam pełen etat ;-)) chociaż jedną odpowiedź bym miała na tak. No ale wskazałam wszystkie przedszkola w okolicy. Dużo tego nie było 5 placówek na Tarchominie. Są jeszcze filie i cały czas rozważam.
 
reklama
A ja dziś się obudziłam o 9:20, w zasadzie nas wsyztskich obudził domofon, jakoś ta wyszło. Już nie pamiętam keidy zbierałam się w takim pędzie ;-)
Przedszkola to jakaś masakra, cieszę się, ze już mam to za sobą.
 
Do góry