reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Drzewko - na Katyń idź koniecznie! Wchodzi chyba 21, premiera jest 17 wrzesnia. Robi wrażenie. A niektóre sceny wrecz zapieraja dech w piersiach. I jak tak patrzę na to co dziś sie dzieje to w sumie ninc dziwnego skoro większość inteligencji zamordowali...
 
Pamiętam. Ale pamiętam też, ze termin masz na październik :-) Wiec wiesz... Natalkowiec sporo filmow w ciązy obejrzał ;-) A na jednym, faktycznie słabym, straszliwie mnie skopał, tak że musiałam opuścić sale projekcyjna :-)
 
tak ja tez wyszłam z jednego o schizofrenikach, chociaż dlatego że musiałam w te pędy do Weroniki. Ostatnio jeździłam trochę do pracy kolejką i czytałam książkę "Tyranki" (dostałam od brata jako jedna z...) i jakiś facet raz tak sie na mnie patrzył dziwnie i pomyślałam że faktycznie powinnam raczej coś w stylu "moje dziecko" :-):-):-) Myślisz że jak urodzę w kinotece to Duduś będzie miał gratisy?
 
Witam po długiej nieobecności, nie wiem czy jeszcze mniepamiętacie?
Nie miałam czasu żeby pisać bo przez dłuższy czas staraliśmy się o kredyt, udało się i już jesteśmy na swoim, też w Legionowie. Marcin poszedł z Weroisią na spacer więc dorwałam się do kompa. Mam kilka pytań do Was, ale najpierw przejrzę czy juuż nie było o tym na innych wątkach październikowych.
mam pyatanie do Orzeszka. Nika jeszcze ciągnie cyca również w nocy i nie wiem czy to od tego czy odziedziczyła po Marcinie słabe zęby, ale przy samej linii dziąseł ma taki szarawy nalot ( nie możemy go zmyć i używamy już od dłuzszego czasu elmex dla dzieci 1-6) ząbki myjemy od początku jak tylko się pojawiły dwa razy dziennie. Czy można coś z tym zrobic i czy to nie wpłynie na ząbki stałe? Z góry dziękuję za odpowiedź. Zapomnialam dodać, że jak miała Nisia wypadek z ząbkami to z 2 górnej ten osad chyba się wytarł przy upadku, bo nie ma go na tej 2, ale jest ona również wsunięta w głąb do środka buzi.

Jak tylko będę miała chwilę i wolny komp to będę się odzywała. Mam nadzieję, że mogę sobie z Wami w dalszym ciągu porozmawiać.
Pozdrowionka dla wszystkich dzieciaczków.
 
Hej :-)

A ja chciałam się podzielić radosną wiadomością, ze jestem w ciązy :-)
Najbardziej cieszy sie Tymek ktory twierdzi ze on także ma w brzuszku Dudusia, który tam spi i pije mleczko :)
Buziaki dla Dwulatków :-)
 
reklama
Witajcie!
Mój mały cyborg znowu nie spał cały dzień!! Trzeci dzień z kolei!! Za to nocka była super - spał 14 godzin!
Odziedzili nas dzisiaj znojomi z 8-miesięcznym maluchem, ale fajny bobas :-) Trochę mu się ulewało i dałam mu bodziak Olinka, który Oli zaczął nosić jak miał rok!!

Efuniu serdeczne gratulacje!

Ilonak pewnie, że Cię pamiętamy! Napisz co u Weroniki!
 
Do góry