reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzien dobry,
Oj jakies chorobska znowu, dla Nadusi zdrowka. A wlasnie apropo kupek ze sluzem, Natek od kilku dni robi kupy tak mi sie wydaje ze sluzem, czasem dlugie ciagnace nitki i nie mam pojecia od czego:szok: Poza tym wszytsko jest ok. Mozliwe, ze to z jedzenia?
Ilonak I Efunia my sie jeszcze nie znamy wiec milo Was poznac:-)
Drzewko Ty chyba bardziej przezywasz zlobek od Weroniki;-)Napewno sie zaklimatyzuje.
Teddy jak to nie wypoczelas? To co Ty na tym urlopie robilas?;-)
 
reklama
w sumie fajnie bylo, najpierw posiedzielismy na dzialce - troche z tesciami, troche sami, potem pojechalismy do tesciow...

od dziecka odpoczelam, bo Krysian bez oporu zdradzil starych dla dziadka, nawet w nocy z nim spal, ale jednak za duzo ludzi a za malo swobody jak dla mnie... no i wrocilismy wczoraj, wiec nawet nie mialam chwili dla siebie...


dzis rano bylismy na szczepieniu, dzielnie dziecko znioslo... nabralam tez skierowan do specjalistow, do laryngologa, bo Krystian chrapie jak stary, i do chirurga bo mu sie pepek nie schowal wbrew przewidywaniom pediatry...

do zlobka sie nie dostalismy na razie, moze pazdziernik-listopad, zobaczymy...
 
Dzień dobry
to teraz chyba bez dzieci trzeba jeździć.... ale w sumie każdy wyjazd fajny.
Doxa - no domyślam się, ze z powodu gości, ale dlatego pytam czemu go nie wsadziłaś w samochód, zeby zasnął przed wizyta:-)

Witajcie!
U nas nocka 12-godzin, były jakieś pojękiwania w nocy, ale niewiele pamiętam ;-) Magdusiek Oli wczoraj przed wizytą nawet senny był, ale ok. 14:30 zjawili się goście i wiesz jak to jest, przetrzymał ten moment i potem już wieczora ganiał! A z samochodem to średni pomysł w przypadku Olinka, bo on się wybudza przy próbie przenoszenia, a siedzieć z nim w samochodzie i czekać aż się wyśpi to średnia przyjemność!
Cieszę się, że z Natalką już trochę lepiej! A Ty jak się czujesz?

Teddy no to szkoda, że nie wypoczęłaś i że z Małą się nie spotkałaś :no: Może faktycznie za rok wszystko się uda! A jakie szczepienie robiliście?

Tusiekn ta kupa to średnio wygląda, może powinniście pójść do pediatry?
 
czesc, Misiu!

tusiekn, jesli nie goraczkuje to po prostu kwestia diety. cos podraznilo jelita. pomysl co dalas do jedzenia i na jakis czas to wyeliminuj
 
Witam!
Nadusia nie ma już gorączki, ale pobono zrobiła 2 zielonkawe kupki:-(
Vertigo, chyba czas na nifuroksazyd. I zadzwonię do pediatry.

Najgorsze, że ja w czwartek rano wyjeżdżam na biwak z uczniami, wracamy w piatek po południu.

Drzewko, ja w pracy pełną parą i roboty kupa- papierowej , której nie znoszę!!! jakby mnie było mało wzięłam sobie stażystke pod opiekę.
I już nie będę z Wami pisać od rańca:sorry2:
 
Kasiu - ale jakoś damy radę, co? Moe nie od rańca ale jakoś póej no i wies,z wieczory itd, zawsze są weekendy, jakies spotkania, będzie dobrze :-)
 
kasiek, ja daje nifuroksazyd po pierwszej brzydkiej kupie. nie musisz wlaczac leczenia na stale. to mozna podac jednorazowo. raczej nie zwlekaj, a wiecej najwyzej nie dasz.
 
reklama
Vertigo wiesz dziwie sie bo Natek je to co zawsze, chociaz ostatnio jadl duzo jajek, do tego bakusie i danonki wiec moze przez to. Poza tym wszystko inne to co zawsze, a czuje sie dobrze.
 
Do góry