reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dobry wieczor,
Och chetnie bym obejrzala ten film Magdusiek, ale patrze wlasnie, ze juz po nim. Ja polecam film "Czekolada", moim zdaniem calkiem niezly, tylko niee polecam go ulegajacym slodyczom:-D. Ja po obejrzeniu go wtrynilam prawie cale male opakowanie Merci i jescze inne czekoladki. Jakos mnie tak na slodkie wzielo po tym filmie:-)
Wlasciewie to jie wiem co pisac bo dzisiaj troche sie poleniwilismy a ja nwet kompa nie wlaczalam co do mnie nie podobne. No i bol glowy mi dokuczal kilkakrotnie.
Doxa moze faktycznie Oli sie przestawia. Podziwiam Cie za sile i Magdusiek bo w sumie to jedyny odpoczynek jak dziecko sie troche w dzien przespi. No ale kiedys zrezygnuja na stale z tej drzemki. Kurde a niedawno tyle czasu nasze dzieciaki spaly:tak:
Pewnie Adas Luszki juz jest aktywniejszy i sie cos na bb nie odzywa.
 
reklama
Witajcie!
Oli dzisiaj też nie spał! Drugi dzień z rzędu, jak nic przestawia się, pewnie jeszcze będzie podsypiał w dzień, ale chyba coraz rzadziej. Szkoda! Tusiekn korzystaj ile się da z obecnych drzemek Natka! Inne mamy śpiących dzieci też!!! Bo jak Tusiekn napisała, prędzej czy później dzieci przestaną spać w dzień!

Magdusiek ja dzisiaj co chwila przełączając oglądałam jednocześnie Sopot Festival oraz Eurowizję taneczną, już filmu żadnego nie dałam rady, a szkoda, bo ja z kolei chciałam obejrzeć Hotel Babylon - ale szczęśliwie są powtórki!

Kasiek no prawie zgadłaś z tymi majtkami i nocnikami ;-)
 
Dzien dobry,
Nie ma to jak @ przywita w weekend:wściekła/y: I czuje sie jakby czolg mnie przejechal.
Natek dzisiaj wczesniej wstal, dziwne rzeczy robil, chcialo sie mu kupke, zaczelo go naciagac az myslalam ze bedzie wymiotowal.
Doxa nie ma sie co dziwic, Oli juz za tydzien dwulatkiem bedzie:-) ale przynajmniej wtedy moze wczesniej bedzie chodzil spac i rano pospi dluzej. Chociaz dzieci maj aniespozyta energie wiec moze sie wyspimy my dopiero na stare lata;-) Widze, ze Ty tez ogladasz Hotel Babylon:-)
 
Dzień dobry
Znów mnie czeka samotny dzień, bo Kamil znow w pracy, wczoraj wrócił po 22:00, dzois pewnie ciut wczesniej. Przyznam, ze przestaję mieć siłę i ochotę...
Tusiekn -film Czekolada faktycznie piekny, bardzo go lubię i jak mam doła to go włączam.
Doxa - ja przyznam, ze olewam tego typu programy ;-) tzn festiwal i eurowizję. Choć hotelem Babylon nie pogardzę ;-)

A ten wczorajszy bardzo fajny był, o ile taki film może być fajny :-)Ale dobry z pewnością.
 
A, Doxa, z tymi drzemkami to wiesz, ja wierzę, że jeszcze nie ten etap, żeby zrezygnowac na amen. Pewnie jak cś fajniejszego się dzieje, albo nie zaśnie w portę to omija. Natalia tak robi. Nie zaśnie jak jesteśmy razem w domu, tzn w trójkę, bo to rzadka sytuacja w ciągu dnia. Ja jak wiem, ze musi zasnąć, bo to ta pora to staram się sprowokowac sytuację drzemki, niekoniecznie w domu.
Ale byli u nas niedawno przyjaciele z synem, starsyzm dużo od Natalki, i jeden z tekstów dotyczył własnie momentu rezygnowania z drzemki, jak ten maly z niej zrezygnował to oni z przerażeniem zauważyli =- matko, to teraz tak już będzie :-)
ZObaczcie, nasze dzieci niedawno miały jeszcze dwie drzemkii, ja juz o tym całkiem zapomnialam, a to tak niedawno było ;-)
 
Witam!
Nadia ma od wcorajszego wieczora gorączkę i praktycznie nic poza tym. Troche narzeka na brzuszek. Kurde, jutro trzeba do lekarza.

I jakos j nie bardzo wierzę w koniec dziennych drzemek. Wydaje mi się, że to przejściowe. Nadia tez czasem nie spi.
 
MOje dziecko jest maksymalnie znudzone. Zła ejstem, bo wiatr taki, ze strach wychodzić,a Natalia kaszle. Kurcze... dobze, ze miałam w szafie schowane dwie nowe ksiażeczki i ciastolinę, ale ile można czytac i lepić?
 
Dzień Dobry! Nadia i Natalka nie chorować mi tam! MAgdusiek u nas wietru nie ma. Słoneczko świeci pięknie. :-) U nas dobrze rodzinka wykurowana ale ja dzisiaj kiepsko bo jutro żłobek. Weronika sie cieszy że idzie do dzieci, ale nie realizuje ze bez mamy i taty. jeju, no.. Pierwszy tydzień tylko do 12. zobaczymy....
Magdusiek ja nie zaglądałam wczoraj ale film obejrzałam był na prawdę dobry. Dzień wcześniej oglądałam ten o Korczaku i jakoś mi sie tak zrobiło zadumnie... U nas drzemki to na szczęście bardzo lubiany punkt programu ale nie wiem czy żłobek tego nie zmieni.
Orzech i Kika wielkie gratulacje!! Orzeszku napisz co u ciebie.
 
Drzewko - będzie dobrze w żłobku. I z drzemkami i z dziećmi.
A film zrobił na mnie wrażenie, tak sobie pomyslałam, ze on o naszych dziadkach ejst, dokładnie, tacy wyluzowani i radosni byli i tak im nagle świat się zmienił...
 
reklama
Do góry