reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Magdusiek Tymon bardzo duzo mówi, zaczyna zasuwać całymi zdaniami, co jest dla nas szokiem, bo wygladało na to, ze do końca zycia na wszystko będzie mówił "eeee" albo "tege" ;-)
Jestem w absolutnej euforii jeśli chodzi o ciążę i trochę się boję czy nie "zapeszę"...
Poza tym w związku z powiększeniem rodziny musimy na szybko szukać większego mieszkania a tu za bardzo nie ma wyboru :-( Nic nowego się nie buduje, a mieszkan 5-pokojowych jak na lekarstwo. Ale nic to, jestem dobrej myśli :)
 
reklama
Doxa -no po tylu godiznach snu to ja się dziwię, ze on na noc zasnie :-)
A czemu go nie wsadziłaś w samochód i nie przewiozłaś kawałek? Tak to Oli się przestawi na spanie przez prawie pół doby ciągiem zamiast krótszej nocy i drzemki.

Efuniu - też jestem dobrej myśli :-)
 
Moje biedne dziecko ma bigunkę. Zrobiło z 5kup i te 2 ostatnie ze sluzem. Wszyscy czujemy sie do bani..:-(

Efunia, gratulacje!:-)
Ilonak, pewnie, że pamiętamy!:tak:

Doxa, jak ja bym sypiała po 14 godzin to też by mi się spać w dzień nie chciało:-p
Drzewko, kochane, a gdzie Twoje podpisiki?
 
Kasiu - współczuję Wam. Oby szybko minęło.

A co tu tak cicho? Ja się zagrzebałam w zakupach i wybieram, przebieram itd.
 
czesc!

kasiek, pilnuj tej biegunki! daj jej nifuroksazyd. po 5ml, jesli zrobi kupe nastepna dawka po 4h, jesli nie- po 6h. odstaw mleko i wit.C. wprowadz diete- bez sokow, z czarna herbata i bananami. podawaj lakcid.
powinno pomoc. u nas to paskudztwo skoczylo sie anybiotykiem. ale moze Wam uda sie uchwycic w pore.
 
Vertigo, dzięki! Teraz Nadia śpi, dostała nurofen gorączka spadła. Zastanawiałam się czy dać nifuroksazyd. Ale jak tylko będę mogła podam- może przez sen! A apetyt ma w normie! Nawet kakę wołała na noc- dostała oczywiście bez mleka!
 
hi, hi ale Oli pierwszy raz tak długo spał w nocy! Musiał biedak odespać 2 poprzednie doby (nie spał w dzień, a nocki normalne tj. ok. 10 godzin). Magdusiek sądzę, że dzisiaj Oli nie zasnął w dzień z powodu wizyty młodszego kolegi ... ale nie powiem, wieczorem zamiast iść spać, tańczył przy sopockich piosenkach ;-) ;-) i nie wyglądał na sennego!! Padł przed 21.

Efunia jakie fajne zdjęcie Tymka w avatarku!! Super chłopak!
 
Dzień dobry! no i poszło mi dziecko do żłobka :dry:w bojowym nastroju. (chyba też jej kupię bojówki jak dostanę kasę) już w nocy się obudziła i powiedziała głośno "Dzieci!" A u mnie oczywiście nocka do tyłu..
Kasiek, nie brzmi to dobrze. Jakiś cholerny rota wirus panuje chyba. Na szczęście trwa krótko. A ty dzisiaj do pracy? Czy tez chora jesteś? Tak, podpisiki mi wcięło muszę coś nowego wykombinować. Doxa 14 godzin :szok:?! ło matko!
Magdusiek a jak tam Natalka?
Ilonak, Efunia witajcie, Efunia gratuluję Dudusia w brzuszku!
idę na muffinkę i kawę.
 
witam powakacyjnie... :-)

bylo milo, ale nie powiem zebym odpoczela, no trudno, moze za rok... :-)

gratuluje wszystkim rozdwojonym i zaciazonym... niesamowite, jak to dzieciaczkow przybywa... :-)

przeczytalam co u Was, ale juz zapomnialam o czym czytalam na poczatku, za duzo informacji na raz... wiec tylko pozycze zdrowka Nadusi...

Mala, ale Ty to sciemniara jestes, chyba ze pracujesz do samego wieczora... ;-)
no coz, moze kiedys...


....a teraz ide na inne watki i do galerki... jak sie dostane, bo cos mi net muli...
 
reklama
Dzień dobry
Natalka lepiej, dzieki, ona się ogólnie neiźle czuje, troszkę marudzi i pokasłuje, na spacer poszła ze mną i babcią popołudniu, była też na rowerze, trzymam ją jeszcze z dala od dzieci, bo nie wiem co za franca.
Drzewko ze złobkiem dobrze bedzie. Ja wczofraj miałam taki dzień, że marzyłam o sprzedaniu Natalki gdziekolwiek. to bynajmniej nie z powodu Natalki ;-)
Kasiu - jak NAdia?
Teddy - ale fajnie było? Wypocząc to teraz chyba bez dzieci trzeba jeździć.... ale w sumie każdy wyjazd fajny.
Doxa - no domyślam się, ze z powodu gości, ale dlatego pytam czemu go nie wsadziłaś w samochód, zeby zasnął przed wizyta:-)
 
Do góry