reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Boże dziewczyny to straszne co piszecie!!! Dlaczego tak małe niewinne dzieci muszą tak cierpieć?!
Nie moge wprost wyobrazić sobie bólu rodziców, łzy same cisną się do oczu!!:sorry:

Tak jak obiecałam wkleiłam zdjęcia do galeryjki - można sobie zobaczyć jak wygląda żywy kościotrup, czyli ja!:-)

Dzisiaj w nocy śniło mi się (a wszystko przez Luszkę):-), że zadzwonili do mnie ze szpitala i powiedzieli, że mam córkę która skończyła 2 miesiące i moge po nią przyjechać!!! Okazało się, że podczas usuwania tej mojej drugiej ciąży moje maleństwo przeżyło i sztucznie podtrzynywali je przy życiu i jest na świecie!!!
Zaraz pojechaliśmy z mężem po nią i nazwaliśmy ją Natalia!!! Była taka śliczna w tym śnie!!:tak:
 
reklama
Kaszu co ty za sny opowiadasz?!
Laurka słodka i na urwiska wygląda! ;-) a ty to naprawdę az dziwne że się na nogach trzymasz! MAma ndzieję, ze leczenie pomoże i wrócisz do formy!
 
Kaszu wakacje jakieś by wam się przydały po tylu prezyciach. Wybieracie się gdzieś odpocząć? Czy mąż zapracowany?
 
Coś Ty! :no:Mój mąż prowadzi firmę transportową, która pracuje cały rok oprócz zimy!

Jedynie od grudnia do marca może sobie pozwolić na wolne!! A co mi ztego - gdzie tu

zimą z dzieckiem jechać! Na nartach nie jeździmy, więc tak cały rok siedzimy w

domu a ja od spacerku do spacerku całymi dniami, bo mój małżonek wyjeżdża o 5:00

a wraca w granicach 18:00-19:00!:-(
 
oj współczuję kochana. może w zimę jakieś wczasy zagraniczne? Magdusiek jest w tym obeznana to coś podpowie może. ;-)
 
reklama
Do góry