reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry
Dzięki za miłe słowa w kierunku Natalki.
Anna - więcej Mikołajkla proszę, bo fajowy chlopak!
KAszu - faktycznie jakiś obłęd, wierzę, ze to już koneic złego, ze teraz jż tylko lepiej będzie.
Syla - no nareszcie, już nie wiedziałam co zrobić, zeby Cie zmobilizować mocniej ;-)
Ja dziś od rana byłam z Natalią na zajęciach dla dzieci, po 3 godzinach zorganizowanych zajęć padła w samochodzie, pozniej tylko spacer z wózkiem dla lalek w sprawie oglądania kotów i pociagów i mam nadzieję, ze noc będzie ok.
 
reklama
Kaszu, trzymam!!! :-)

dzien dobry...

a my wczoraj wieczorem zaliczylismy IKEA... niewiarygodne ile ludkow szweda sie tam tuz przed zamknieciem... :-)
Kamil obiecal, ze mi sie do kuchni nie bedzie wtracal bo on tam w zasadzie i tak nie bywa, ale oczywiscie nie powstrzymal sie przed wyrazeniem opinii... ja sie nie odzywalam slowem, a ten gderal jak najety... ale zasadniczo podobalo mu sie tylko to, co i mnie (a naprawde obawialam sie, ze mnie usadzi)... wiec w sobote jedziemy po zakup... :-)
 
Dzień dobry
Głowa mi pęka od przedwczoraj wieczorem... jakiś koszmar.
Teddy - kuchnię w ikea kupujesz? czy tam tylko natchnienia szukasz?
Kaszu - jasne, ze trzymam kciuki!
 
kupuje w Ikea...
od poczatku zdecydowalam sie na ramy i wyposazenie wewnetrzne, bo cenowo wychodzi atrakcyjniej niz u wielu stolarzy (jesli ktos chce biale ramy) i systemy maja jednak dopracowane...
natomiast fronty i blaty chcialam skad indziej, ale to co z daleka mi sie podoba przy blizszym poznaniu wydalo mi sie cholernie tandetne (lub nie na moja kieszen niestety)...
...a ze jest jeden model frontow, ktory mi sie w Ikea bardzo spodobal (Kamilowi rowniez), to i wyszlo, ze fronty tez ikeowe... i teraz niedawno dodali nowy wzor blatu, ktory mnie po prostu urzekl...wiec w rezultacie cala kuchnia oprocz sprzetow bedzie z Ikea... :-)
 
Pytam, bo te z ikea pasują wyłącznie do wnętrz z ikea. I jak ktoś chce nie wszytskiego z jednego sklepu to ma problem, [pamiętam jak koleżanka kiedyś kupiła i się dziwiła mimo, ze ją uprzedzaliśmy ;-) ale jak chcesz całośc to luz, tylko lepiej od razu wziąć wszystko, bo czasem jak sie kolekcje zmeiniają to nie ma jakiś pierdół.
Wyposażenie wewnętrzne to chyba niestety największy koszt... my dziś idziemy na spotkanie z panią dekoratorką, ale nie wróżę sukcesu, chyba za dobrze wiem czego chcę.
 
no wiec biore calosc (chociaz do Ikeowskich ram inne fronty to nie problem, gorzej odwrotnie, bo Ikea ma plyte 18 mm, a polski standard jest 16)... daruje sobie tylko uchwyty, bo moze znajde tansze i fajniejsze...

a Wam Pani dekorator ma robic calosc, czy tylko jakies rozwiazania podsunac???
 
witam - zazdroszcze meblowania
kuchni,
,to fantastyczna sprawa mieć tam coś nowego, bo jak już raz się umebluje to kilka lat patrzysz na to samo

co do zdjęc to nie wychodzi mi transport danych , bo to trzeba miec zdjęcia w małej rozdzielczości albo nie wiem co - przez zabke tez nie wychodzi :-(

kaszu mślimy o tobie i trzymamy kciuki

zaraz idę z małym na spacer - wielka ucieczka przed piaskownicą

,
 
reklama
wiesz co, szczerze to ja nie wiem, z nami jest kłopot, nam trzech projektantów robiło niby projekt, bo to miesdzkanie było srednio ustawne, tzn jak na nasze potzreby. I finał był taki, ze my sami zaprojektowaliśmy sciany, ale nei starczyło nam czasu na rysowanie techniczne itd więc ktoś przeniosł nasze rysunki na plan dla wykonawcy. A teraz my wiemy co chcemy, część mamy zrobioną tzn wnęki, półki ścienne, miejsca na zdjęcia itd. Ja licze na panią, ze przejedzie po sklepach i dobierze mi niektóre rzeczy, bo ja jakoś średnio widze jeżdżenie z Natalią itd wszędzie. Ale coś czuję, że będzie ciezko, bo my tak jak napisałam, wiemy czego chcemy, jaki styl itd.
Dziś pani ma nam pokazać co sama wymyślila, wizualizację wnętrzą (ktore my mamy dośc dobrze zwizualizowane ;-) ) i zdecydujemy czy chcemy ją czy nie. Ją to kręci bo nie robiła nowoczesnego wnętrza.
 
Do góry