reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Syla - szkoda,że się miniemy :-( Fajnie byłoby się spotkać nad naszym morzem :-)

Vertigo - co czytasz? Wstyd przyznać, ale od jakiegoś roku nie przeczytałam żadnej książki :-(
 
reklama
Syla - kiedy? Ja naprawdę jestem godna podziwu, że znajdujesz czas na swoją pasję. Ja mam wrażenie, że wogóle nie dysponuję wolnym czasem :-( Może na wakacjach, wieczorkiem troszkę poczytam, choć to też mało prawdopodobne bo jedziemy ze znajomymi, więc wieczory raczej nie zejdą mi na czytaniu ;-)
 
Dziewczyny, czy któraś z Was wie co słychać u Orzecha? Dawno się nie odzywała :-( Mam nadzieję, że u niej wszystko ok.
 
Joliczku, przy drugim znajdziesz;-)
poza tym to jest równiez jakaś forma spędzenia trochę czsu z Oskarem na wspólnej przyjemności.

...a no tak ze znajomymi to się nie czyta, chyba że etykietki;-)
 
ja czytam w wannie, w łazience urządziłam sobie czytelnię i zalegaja tam ze 4 ksiazki, kilka gazet itd. a niedawno znalazłam nowy sposób, jak jade na warsztaty to wychodze kwadrans wczesniej i czytam sobie w samochodzie. Szkoa tylko, ze w najbliższy czwartek ostatnie warsztaty. Gdzie ja będe czytać? :-)
 
reklama
Magdusiek - niezła z Ciebie kombinatorka :-) U mnie niestety nawet kwadrans nie wchodzi w grę. Rano zazwyczaj wybiegam jak proca żeby zdążyć na 8, a o 16:30 wybiegam z pracy żeby szybko zwolnić opiekunkę. Potem zabawa z Tymkiem, kolacja, kapanie Tymianka i .... no faktycznie dzisiaj znalazłabym chwikę wieczorem, ale wybrałam BB :-)
 
Do góry