reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Dziękuję bardzo Agnieszko. Ja Tobie też gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że u nas też rozmowy rozwiną się tak jak u was w lipcóweczkach.Pozdrawiam!!!!!! :D
 
Witaj Kasia! Ja tez mam 31 lat (patrząc rocznikowo) i będę mieć pierwszego długo oczekiwanego bobaska. Zajrzyj do nas na "witam". Tam jest nas zdecydowanie więcej. Poza tym przypuszczam,że za miesiąc nas przybędzie. Nie wszystkie kobitki pewnie wiedzą,że są w ciąży lub... nie wiedzą o tej fajnej stronce. Pozdrowionka dla Ciebie i fasolki :laugh:
 
witaj Kasiu ja równie| mam termin na pazdziernik ale poniewaz pjeszcze pracuje mam maBo czasu aby z kims pogada a w pracy nie mog jeszcze si przyzna do mojego stanu
 
Witaj Gonti!!!!! Ja też nie mam za wiele czasu , również pracuję zawodowo i podobnie jak u ciebie w pracy nic nie wiedzą.Muszę z tym jeszcze trochę poczekać, boję się , że mnie zwolnią. Pozdrawiam i jak tylko znajdziesz chwilkę to pisz chętnie odpiszę.
 
Witaj Nicole!!!! Cieszę się ,że do Nas zawitałaś, jak tylko znajdę chwilkę wpadnę na "witaj" porozmawiać z wami.Gratuluję fasolki i pozdrawiam serdecznie.
 
Cześć dziewczyny,
wczoraj chyba miałam kryzys, wymiotowałam jak "kot", ciągle było mi niedobrze, nie miałam siły nawet się umyć i ubrać. Coś strasznego! Dzisiaj szczęśliwie jest dużo lepiej. Tylko lekko mnie mdli, ale zjedzenie czegoś pomaga na jakieś 2godz.
Jeśli chodzi o zachcianki to raczej jeszcze nie mam, a wręcz odwrotnie słodyczny nie mogę przełknąć, kawa i herbata w ogóle mi nie wchodzą. Apetytu raczej nie mam, ale jak zaczne coś jeść to dopiero czuję, że byłam głodna, a to co jem jest pyszne. Najlepiej wchodzą mi jednak kwaskowate potrawy. Za to nos bardzo mi się wyczulił, a lodówkę otwieram na tzw. bezdechu :) A jak wasze samopoczucie?
 
U mnie jest podobnie nie mam specjalnych zachcianek ani zbytniego apetytu na cokolwiek.Z płynów najlepiej wchodzą mi soki "KUBUŚ".Ogólnie to nienajlepiej sie czuję, senność i złe samopoczucie czasem zwalają mnie z nóg.W dodatku w pracy nic nie wiedzą,że jestem w ciąży i nie mam ulg.Czasem jak wracam do domu zaraz kładę się do łóżka,jestem tak zmęczona.Ale wiem,że to moje samopoczucie jest objawem czegoś pięknego i cudownego.Wiem,że niedługo będzie lepiej najgorsze pierwsze miesiące(przynajmniej tak miałam przy pierwszym dzieciątku)Pozdrawiam
 
WITAM WAS DZIEWCZYNY BARDZO SERDECZNI,MÓJ TERMIN PORODU PRZYPADA RÓWNIEŻ NA PAZDZIERNIKA.MAM JUŻ CÓRECZKĘ 9 MIESIĘCZNĄ :laugh: -BĘDZIE CIĘŻKO.POZDRAWIAM
 
reklama
Witaj MAGDO SZ!!!! Cieszę się ,że też do nas dołączyłaś.Nic się nie martw napewno początki będą trudne bo to własciwie bedziesz miała dwoje maluszków, ale myślę że sobie poradzisz.Najtrudniej wypracować jakiś plan a potem to pójdzie gładko.Trzymam za ciebie kciuki.POZDRAWIAM!!!!
 
Do góry