reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Kasiu - współczuję Ci bardzo. Ja bym chyba nie dała rady pracować, ciągle czuję się bez sił no i te codzienne drzemki. A Ty biedna cały dzień w pracy. Czemu jeszcze nic im nie powiedziałaś? Moja gin. od razu spytała się mnie czy potrzebuję zwolnie, jakbym pracowałą to napewno bym wzięła. Pozdrawiam i życzę dużo snu!
 
reklama
Witajcie dziewczyny!

czytam watek pazdziernikowy praktycznie od kiedy powstal, ale depiero dzis postanowilam dolaczyc do Was.
W sumie to moja trzecia ciaza... ale pierwsza, ktora dotrwala do 9 tygodnia. Teraz wyglada, ze bedzie wszystko oki.
Co prawda siedze na zwolnieniu, lykam Duphaston i co 2 tyg. latam na usg, ale czuje, ze Misiaczek urodzi sie piekny i zdrowy... w koncu rosnie jak na drozdzach i serce ma spotrowca po porzadnym treningu :)

Mdlosci i zachcianki mnie w sumie ominely... troche w 5-6 tyg. odczuwalam, ale teraz jest oki... tylko ziewam ciagle.
Ale chyba to blogie zwolnieniowe lenistwo sie do tego przyczynilo... :)

Pozdrawiam serdecznie
 
Witaj Teddy! Fajnie, że do nas dołączyłaś:). Dobrze, ze jesteś tak optymistycznie nastawiona, to dobry znak i jestem pewna, że tym razem uda Ci się wziąść w ramiona własne maleństwo:).
Mam nadzieję Doxa, że kryzysik mdłosciowy minął, na szczęście pewnie nie potrwa długo - u mnie w pierwszej ciązy przez 2-3 tygodnie, a potem suuuper:). Pozdrawiam i życzę wszystkiego naj z okazjii Naszego Święta Kobietek! Apropo! Jak wasi mężczyźni dziś sie spisują, pamietają czy zapomnieli (co im się często zdarza)?
 
Witaj u nas Teddy! Cieszę się, że zdecydowałaś się do nas dołączyć. Wierzę, że tym razem wszystko będzie OK. W końcu do trzech razy sztuka! Informuj nas na bierząco co u Ciebie!
AgaMP - dawano Cię nie było. Kryzysik chyba rzeczywiście minął, dzięki za troskę. Teraz rano czuję się całkiem dobrze, gorzej wieczorem, ale ogólnie jest poprawa. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej, a to był przełomowy dzień!!!

Dołączam się do życzeń z okazji naszego dzisiejszego święta - Dnia Kobiet (już niedługo będziemy świętować jeszcze jeden dzień 26. Maja  ;D ;D ;D ). Mój mężczyzna pamiętał i raniutko, przed wyjściem do pracy złożył mi życzenia!!!  :laugh:

pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Wiatam Cię Magdo Sz (masz kokładnie takie samo imię i inicjały nazwiska jak moja bratanica ;)) Trzymaj się, dasz radę, będziemy Cię tutaj wspierać! Pomyśl, że Twoje dzieciaczki będą miały bardzo fajnie, niewielka różnica wieku, będą się razem bawić, uczyć itp.
Cieszę się, że jest nas coraz więcej, a na początku tak się martwiłam, że tutaj tak pusto.
Pozdrawiam serdecznie!
 
Witam Doxa!!! Cały czas się zastanawiam, czy im już nie powiedzieć w końcu i tak po porodzie mnie zwolnią.A przynajmniej nie męczyłabym się tak strasznie i byłabym w domku.w środę idę na usg i chyba poproszę lekarza o zwolnienie.Przecież jak się poczuję lepiej to mogę wrócić do pracy.Dziękuję za radę .POZDRAWIAM!!!!!
 
łoooomaatko... :p

jak to człowiek z nudów głupieje...
chyba od poniedzialku wroce do pracy, bo ocipieje... po woli staję sie specjalistka od wózków, łóżeczek, materacyków... a nawet butelek. Jednak wózki najbardziej mnie kręcą ;)

niby za wczesnie na takie glupoty, ale co innego robic... ile mozna ogladac Kubusia Puchatka ;)

zamiast tego, powinnam raczej przegladac artykuły o ciazy itd... ale gdzie nie wejsc, to poronienia, patologie, ryzyko, choroby... cholery mozna dostac... nawet w atrykule o marchewce o jakich syndromach czegos malego bylo... o co chodzilo, nie wiem... nie doczytalam do konca... ::)

Wam też tak odbija, ze juz o wyprawce myslicie??
 
Witajcie dziewczyny!!!! Byłam dzisiaj na usg i moja fasolka ma ok.30mm , lekarz powiedział, że to ok 7 tygodni z hakiem. Strasznie się cieszę!!!!!!!!! Mam teraz wspaniały humor i moja radość udziela się wszystkim w domu. POZDRAWIAM!!!!!!
 
reklama
Kasiu, napewno 30 mm a nie 13??
hmmm... to na jakis 10 tydzien wyglada...
chyba, ze ten Twoj lekarz jakos inaczej liczy... od zaplodnienia, czy jakos tak... :)
 
Do góry