reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jej jaka ja jestem dzisiaj sflaczała, nic mi się nie chce kompletnie..pół dnia przelazałam oglądając TV, w któryj jak zwykle nie ma nic ciekawego.
Ostatnio oglądałam ten program "Zaklinaczka dzieci" musze przyznać ze bardzo ciekawy.
Teraz czekm aż męzuś mi obiadek zrobi.
 
reklama
ale tu dzisiaj cisza....
ja właśnie wstałam, bo byłam padnięta. mężuś gdzieś pojechał, bo nawet sie pogoda zrobiła.
a powiedzcie dziewczynki czy odezwały się u Was hemoroidy ?
 
Zaglądam do was na momencik i biegnę do sklepu po coś na obiadek bo w lodówce pustka.Chyba kupię pizze, bo w tym remoncie nie mam ochoty stać przy garach.Pogoda u nas kiepska, ale ja się dobrze czuję , wolę takiechłodne dni niż upały.Wczoraj byłam u kumpeli na pogaduchach i pożyczyła mi fotelik dla dziecka do samochodu.Strasznie się cieszę bo to dośc duży wydatek i mogę za te pieniądze kupić coś innego.
 
w jakie dni i o ktorej leci ten program "zaklinaczka dzieci" ????(i na jakim kanale) ja juz po obiadku teraz siedze sobie i nic nie robie. dziewczyny tez tak macie ze wogole wam sie włosy nie przetłuszczaja. Ja przed ciaza musiałam myc codziennie a teraz co 3-4 dni.
 
Lucky - ja też jestem padnięta, ale to tylko dlatego, że jeżdziłam z mamą od sklepu do sklepu :-)

Ina - trzymam kciuki :-) powodzenia ...

Ewcia z tego co pamiętam "Zaklinaczka dzieci" leci we wtorki o godz. 14:40 na TVP2.
Jeżeli chodzi o włosy to przed ciążą myłam dwa razy w tygodniu, natomiast teraz raz na tydzień. Niestety bardzo mi wypadają :-(

I ZNOWU PADAAAAAAAAAAAAAAA
 
A ja muszę myć codziennie bo strasznie mi się przetłuszczają.

Ja dziś obudziłam się o 10tej, leżałam do 11stej w łózku , zrobiłam sobie śniadanie i poszłam z nim spowrotem do łóżka i leżałam do 12stej. Spało mi się wygodnie bo całe łóżko było dla mnie- mężą wywaliłam na kanapę do drugiego pokoju. Po wczorajszej kłótni mam kiepską kondycję i wypłakane spuchniętę oczy :mad:
Obiadu nie robiłam bo zastrajkowałam zjadłam zupkę chińską a za chwilę idę po frytki do sklepu- i to będzie obiad dla mnie.
 
Frezja powiedz co to sie z nami dzieje i kiedy sie w koncu skończą te nasze napady złości :-) Zrób sobie okład na te biedne oczęta i nie jedz frytek :-) ja wczoraj zjadłam ogromniasta porcję, która też miała być lekiem na podły nastrój, a zamiast tego byłam ociężała i pół nocy rzucałam się przez nie na łózku. Ciężkostrawne danie :-) Odradzam !
 

wiecie co??? jak tak patrze na godziny w ktorych "naiwedzacie forum" to az mnie ciarki przechodza a zarazem mam wyrzuty sumienia....chodze spac okolo polnocy, nie moge zasnac, zasypiam po 2 godzinach a pozniej spie do 10.00 :(( normalnie tragedia......poradzcie cos zebym wstawala wczesniej i nie byla skonana....bo pazdziernik tuz tuz a ja musze wreszcie nauczyc sie wstawac o godziwej porze...bo az boje sie pomyslec co bedzie jak sie urodzi synus.....przeciez przy dziecku nie da sie spac do 10.00.....heeeellllppppp!!!!!!
 
Shady - ja znowu przesadzam w drugą stronę :-) Chodzę spać ok. 21 a wstaje ok 4-5 rano. Też mnie to strasznie denerwuje. Ale wyobraż sobie, że jeszcze nigdy w swoim zyciu nie spałam do 10 !!! Nawet gdy bawiłam się do białego rana to najdłużej spałam do 8 :-)
Wydaje mi się jednak, że jak dzieciaczki przyjdą na świat to każda z nas zmieni swoje upodobania na te, które będą preferowały nasze niunie :-)
 
reklama
Oj Shady mnie tez sie tak wydaje, jak przyjda na swiat dzidzie, bedziemy spaly jak zajace i wstawaly z kurami ;) a teraz spij ile potrzebujesz i absolutnie nie miejn wyrzutow sumienia :)
 
Do góry