reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

atas plombki swiatloutwardzalne nie sa szkodiwe, ani dla nas ani dla dzieci :)
W ciazy szczegolnie narazone sa dziaselka na zapalenie, takze zabiegi polegajace na profesjonylnym czyszczeniu zebow sa jak najbarzdiej wskazane...oczywiscie nie w taki sposob jak Teddy to "zaaplikowano"
Odsloniete szyjki niczemu nie szkodza, sa teraz czyste po prostu - stad taka wyczowalna roznica ;)
W ciazy nie powinno sie robic zadnych zabiegow, ktore sa zwiazane ze stresem brzuchatki, a to pojecie mozna rooooznie rozumiec, sa kobiety ktore w ciazy robia generalny pozadek, i wtedy nawet ekstrakcje nie sa im straszne, a sa takie, ktore przejmuja sie nawet najmniejsza rzecza, i trzeba to uszanowac ;)

Znieczulenia w ciazy sa jak najbardziej wskazane!! ;)

Cisza, bo Teddy narozrabiala :laugh: ;)
 
reklama
Dzieki Orzech za wyjasnienia ;)
Przynajmniej w jednym sie uspokoiłam, a Teddy heheh owszem narozrabiała ;D
 
a ja uwielbiam chodzić do dentysty :) nigdy mnie nie straszono lekarzami, szpitalami i dentystami i też nie trafiłam na jakiegoś sadystę. u mnie w domu bardzo duży nacisk zawsze był na dbanie o zęby, bo mamy genetycznie fajne zęby( oprócz mnie, moje są sztucznie prostowane - bo byłam taki niejadek, ze do 7 roku życia piłam butlę i w ten sposób dorobiłam sie krzywych ząbków - w wieku 16 lat zakończyłam noszenie aparatu nieżle ,co). najbardziej lubiłam wyciski ( kto nosił aparat to wie co to) inni rzygali a ja ciumkałam miętę z tej masy. ale ja dziwna jestem - w dzieciństwie jadłam krem nivea bo mi smakował ;D ;D ;D
 
Witam Mamuski,
JA tez juz nie spie :) Ja teraz co dzien o 5 jestem na nogach - nie moge spac! A pozniej w dzien chodze nieprzytomna.

Magda gratulacije, hmmmm tylko nie wiem kogo czy ty cioica, kuzynka u kogo sie ten dzidzius urodzil?
 
witam :) :)

Dzisiaj duzo pozniej , ale tyle pracy mialam, ze nie bylo czasu na forum :( Ale ze zdenerwowalam sie straszne - wdalam niepotrzebnie w klotnie z grafikiem.. :mad: :mad: :mad: musialam odpoczac wiec przyszlam do WAS. Ciezki mam dzisiaj dzien, dawno takiego nie bylo, naszczescie jest forum, a jak juz skoncze prace i dostepu do neta nie bede miec, umowilam sie z przyjaciolmi.
 
Mati nie martw się, każda z nas miewa gorsze dni, to minie ale z tym netem to będzie problem chyba będziecie musieli założyć jednak w domu :laugh:
 
Dokaldnie co ty bez nas zrobisz ;), no najgorzej ebdzie jak sie juz nam wszsytkim dzidzi urodza, bedziemy cie tutaj potrzebowaly - musisz neta w domu miec!!!!!!
 
We wrzesniu przeprowadzamy sie do domku, a tam jest net, wiec pozniej to o kontakt jestem spokojna, ale teraz ::) :mad:
 
Nagralam wczoraj filmik z ruchami malenstwa! :) ;D :laugh: :laugh: Wlasnie wysylam rodzicom, mieszkaja niestety daleko, tak wiec tylko raz na miesiac sie widzimy, i moga je wtedy poczuc, ale teraz.. hehe
Moja mala gwiazdka :) ;D :laugh: ;)
 
reklama
Mati to napewno sie uciesza. Oni napewno to ciezko przezywaja ze nie moga sie dzielic z toba tymi chwilami na co dzien, a szczegulnie mama. Wiem po swojej szaleje na punkcie wnuczek.

A tak na marginesie to mam dzisaj starsznego lenia, jestem w pracy i nic nie robie. Czasami sie zastanawiam za co oni mi placa.
 
Do góry