reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!
Syla, no to witam miło NEO. Wklej kiedys zdjęcia, przede wszystkim Iguni, ale i psia też.:tak:

jestem zła jak pies na moja pracę w swietlicy(to ten program o którym pisałam), w sumie to na niesumiennośc pewnych osób. Nigdy więcej !!! za długo pracowałam na swoja pozycję na tym rynku !!! :wściekła/y:ale tak to jest jak się odmawiac nie potrafi.:baffled:
 
reklama
Dobry wieczór!
Właśnie wróciłam z Sopotu. Muszę się ogarnąć. Od poniedziałku zaczynam maraton szkoleniowy. Nie mam kupionych prezentów na Święta - kiedy ja się tym zajmę? Nie mówiąc o pieczeniu pierników!!!! W telegraficzyn skrócie tyle u mnie.

Syla cudny avatarek! Mam nadzieję, że Iga dzielnie znosi ospę i nie cierpi za bardzo! Zdrówka dla Was wszystkich.
O jakim wernisażu pisałaś? Twoich o Oskara prac??

Kasiek gratuluję kolejnego dyplomu! Dobrze, że szkolisz się z tych samych tematów, w końcu to wąska specjalizacja i do tego trudna!!

Magdusiek mam nadzieję, że dziadek wyjdzie na Święta ze szpitala! Trzymam kciuki by wszystko dobrze się poukładało!
 
Witam,

Pewnie Was porwaly przedswiateczne przygotowania, prezenty itd. Ja mialam dzien wlasnie dzisiaj prezentow, jeszcze tylko pare drobiazgow. Wykonczylo mnie to i padam ze zmeczenia. Na pytanie do Tuska co moglibysmy kupic wujkowi na prezent bo mi brakuje pomyslu uslyszalam moze osla:-D Wydaje sie absurdalne, ale prezenty w formie pomyslu tez sa fajne;-)
 
dzień dobry
u nas raczej przygotowań świątecznych jako takich nie ma jescze. Okna pomyte, na bieżąco sprzątam więc przed świętami wiele nie zostanie.

Zuzia chodzi dzielnie do przedszkola drugi tydzień po chorobie. W czwartek jest wigilia, moje dziecko wręczyło mi zaproszenie. :happy:

tusiekn Zuzia ostatnio odnośnie teściowej urodzin powiedziała "może kupimy babci telewizor?" :-p
 
hej

dawno nie zagladałam tutaj. miałam dużo pracy, remont i wszyscy mieliśmy zapalenie oskrzeli.

tymek jutro ma wigilię, chyba pojdzie bo jak na razie w grudniu był 5 dni. wszystko go omija jakoś...

wiecie natknęłam się na wątek o pedofilii na naszej klasie. zdaję sobię sprawę, ze cześć to głupota dzieciaków, ale przeczytałam wszystko i beczałam 3 dni... wciąz nie mogę się otrząsnąć.
 
reklama
Hej,
U nas ciężka końcówka roku, z dziadkiem słabo, jest w domu, ale do bani, Natalia wczoraj się rozchorowała, ma biegunkę, najwyraźniej jakiś rota czy inna cholera, oczywiście czuję sie wyrodną matką, bo akurat teraz mam tyle pracy, ze zostanie w domu nie wchodzi w grę,d ziś się urwałam z połowy dnia i wzięłam wszytsko do domu... i w sumie nie wiem co zrobimy w piątek... matko kochana, obłęd.

Ale z to byliśmy w weekend w Łodzi, urodziny mojego taty i jego brata, było super, zrobilismy im niespodziankę z dziećmi wujka, warto było ;-)

PIerniki zdązyłyśmy z Natalką zrobić, dziś kupiłam jej malutką choinkę do pokoiku, ale z ubieraniem i wsystkim poczekamy aż sie lepiej poczuje. I dziś oczywiscie rano bya afera, ze ona idzie do przedszkola... jasne, z tymi wymiotami i biegunką...
 
Do góry