reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

magdusiek współczuję :-(

tymek dostał biegunki poantybiotykowej. też koszmarnie. lekarz na pogotowiu przepisał mu zbyt dużą dawkę antybiotyku. szkoda gadac.

znów zimy nie ma i wirusy atakuja jak szalone mam wrażenie.
 
reklama
Witam!
Magdus, zdrówka dla Natalki i dla dziadka.

Ja też chora, mam zapalenie krtani, chodzę tak juz od niedzieli, ale dopiero dzis znalazłam czas na lekarza.Nie ma mowy, żebym nie chodziła do pracy, jedynie odzywać się ni e muszę ;-)
U Nadusi jutro choinka i Mikołaj, wystepy itd. Idziemy zobaczyc małą artystkę .
a sprzątanie...szkoda gadac, brak czasu, ale źle nie jest.;-)
 
Witam!
My po choinkowej imprezie. Było uroczyście i miło. Moja artystka super, choc lekko zawstydzona. Wkleiłam zdjęcia do galeryjki. :-)

Jutro jeszcze jakis kurs pierwszej pomocy muszę zaliczczyć, wrrrrrrr....:angry:
 
Witam was po tylu latach sorki ze nie pokazywalam sie ale nie mialam neta a pozniej pewne problemy finansowe. Pewno nikt mnie tu nie pamieta jestem mama Wiktori a dzis chcialabym wam sie pochawlic ze w lipcu ponownie zostane mama
 
aluniu gratuluję ciązy.

kasiu zdjęcia śliczne. nadia szalenie jest do ciebie podobna. wygladacie jak siostry :-)

jak przygotowania do świat? chyba pełną parą? bo pustawo tu jakoś ;-)

ja już mam posprzątane,zrobiłam sledziki w pieczarkach i korniszonach oraz bigos, moze upieke sernik jakiś jeszcze. my na prawie całe swięta wyjeżdzamy, ale mąz mi uswiadomił, ze jakby ktoś nas chciał odwiedzić, to kalapita - zero żarcia w domu :-) w sensie świątecznego poczętunku. jedynie kawa, kupne ciasteczko i dobre słowo :-D więc zrobiłam coś niecoś, zeby nie było.

i jeszcze chciałam się pochwalić, ze schudłam 4 kilo. przede mną jeszcze 26 :-D

magdusiek trzymam kciuki za Dziadka. mam nadzieję, ze święta spędzicie razem, spokojnie i szczęsliwie.
 
Witam!
Za mną też świateczne porządki, bigos też już upitraszony, reszta kucharzenia przede mną. ja mam jak zawsze gości w święta, Dawida urodziny mnie zobowiązują.:tak:
slońce , jak efunia nazwała cię alunią to juz cię pamietam!:tak:witaj !gratuluję ciąży!
 
reklama
witam
Efuniu - dzięki. niestety, nie udało się...

życzę Wam wszystkim radosnych przygotowań, Wesołych i baardzo rodzinnych Świąt, nie wiem czy uda mi się wejść w ciągu najbliższych dni, więc trochę wybiegnę w przód.
 
Do góry