reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
a nie, to tylko tak sprytnie ustawine, już po podaniu ;-) wyjadała z góry płaty czekolady ;-) oczywiście z boku wyspy, oczywiście tak jak zakazane.
matko, ona chyba dziś nie uśnie....
 
Witam,
Bardzo dziekujemy za zyczenia. Dla Natlki rowniez duzo zdrowka, trafionych prezentow i wszystkiego naj...

Wlasciwie wczoraj zakonczylismy swietowanie no chyba ze jeszcze ktos przyjdzie, ale na torta sie nie lapnie;-) Robilam wlasnorecznie i wszyscy sie zachwycali a im dluzej siedzial w lodowce to lepszy.
Tusiek pelen wrazen w dzien urodzin w nocy chyba lunatykowal;-)wstal i chyba 5 minut stal w innym pokoju.
Magdusiek wydaje mi sie jakby Natalce pysie troche urosly:tak:
Drzewko masz racje z ta jesienia, ja uwielbiam sloneczko i faktycznie jest jakas w tym magia. Wrzuce zdjecia tez z jesiennej sesji.
 
Dzień dobry!

Magdusiek bardzo chętnie, Kawa i jakieś zakupy ;-) Te ostatnie mimo, że niewielkie, ale trafione :-)
Super Natalkowiec urodzinowy!! :tak:

Tusiekn u nas dzisiaj trochę wieje, ale jest ciepło i przyjemnie! A wczoraj było pięknie, cieplutko, jesiennie, jak na zdjęciach Drzewka!!

Wczoraj u Olinka był Bal Duchów, dekoracje były świetne, a co tam się działo w trakcie to jakoś nie mogę się do końca dowiedzieć od Olinka. Wrócił w opasce z duszkiem i ze świecącym delfinkiem na szyi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry