reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam,
pada, pada i pada. po proszę o słońce:wściekła/y: czeka nas znów dzień w domu wrrrr.

Magdusiek Ty to wiesz jak wzbudzić sensację :-)

Efunia nie pisze może już się coś zdarzyło:-)

a my od rana wyszukujemy traktory z bronami i przyczepami na internecie, bo mój mały mechanik ubolewa, że nie ma w zadnej książeczce. teraz ogląda "młodych ajnsztajnów" na disney chanel.
 
reklama
a u mnie wiosna! :tak:
lindsay nie przyganiaj swojej pogody do mnie! ;-)

biorę się za robotę

miłego dnia mamuśki
 
a my wykorzystaliśmy 30 min bez deszczu i poszliśmy obejrzeć plac zabaw naszego przedszkola. M. przez sekundę mówił , że chce do przedszkola;-) nabór od 28 kwietnia.

widzę, że ostatnio to ja jestem najczęściej na forum:-D no tak muszę nadrobić czas bez forum :-D
 
Dzień dobry!

Lindsay u nas piękna pogoda i cieplutko jest. Właśnie wróciliśmy z 3-godzinnego pobytu w "ogrodzie". Działkowiczom donoszę, że mimo iż mam niewiele roślinek, to właśnie wypieliłam pod nimi, podsypałam nawozem i świeżą korą :-)

Wczoraj byliśmy z Olim w przedszkolu by złożyć "potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola". Oli oczywiście nieomieszkał przyłączyć się do dzieci, które bawiły się na przedszkolnym placu zabaw! Rany jaki on jest już duży i samodzielny, aż sama nie mogłam uwierzyć, że to już! Wtopił się w te dzieciaczki (4-7 lat) i w ogóle od nich nie odstawał, a w moją stronę nawet nie zerkał. Aż pani "przedszkolanka" uśmiała się z niego, że jest taki rezolutny i sobie świetenie radzi, gdy w mig "załatwił" sobie 2 łopaty i grabie :-)
 
Witam!
U nas cieplutko i słonecznie !
Jutro planuje dzien opieki- a co tam chce mi sie odpocząć. A może kilka dni....;-)

Doxa, Oli super dzielny.
 
łe Doxa Twoje dziecko naprawdę dorosłe.
moje zakrywa twarz ręką na znak, że się wstydzi:-) tylko jak są znajome dzieci to idzie. a i to On jest tym któremu wyrywają rzeczy z ręki. mam nadzieję, że się chłopak wyrobi trochę;-)
u nas łaskawie przestało padać, ale moje dziecko właśnie zasnęło więc i tak nici ze spaceru. może potem z tatusiem.
 
Kasiek dzięki!
Pewnie, korzystaj z opieki, należy Ci się!!

A moje dziecię wykończone kopaniem dołków i pomaganiem mamie w pieleniu właśnie padł i śpi ... i oby jak najdłużej ;-)
 
Lidnsay a u nas właśnie się zachmurzylo i jakiś mały deszczyk przeleciał ...
A Maciulek się wyrobi, spokojnie! Rok, półtora temu Oli był zupełnie inny, musiał poobserwować otoczenie itp., ale od jakiegoś czasu zrobił się właśnie taki odważny, jedynie nowopoznanych dorosłych to się wstydzi, ale dzieci już nie!
 
Nadia,tez śpi choć dołków nie kopała .Ale może za kilka dni troche pokopiemy... jutro bedziemy mieli działeczkę ...( mam nadzieje,że nic sie nie poplącze). Mała, ale własna.:-)
 
reklama
Do góry