reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry
Nie ma zao co :-) Kalendarze naprawde sa rewelacyjne.
Doxa, a to pierwszy raz keidy zostajesz sama z Olinkiem?
 
reklama
Magdusiek nie, nie pierwszy raz, ale lubię jak jest tata wieczorem w domu ;-)
Pyszne sushi? Jak robiłaś? Wrzuć przepis~

Drzewko Weronika to niezła modelka, pozuje zawodowo. Śliczna dziewczynka! A Filipiek jaki słodki! Sama radość! (gdybym nie wiedziała, że to on, to pomyślałabym że to zdjęcie malutkiej Weroniki!)

Kasiu jakie masz ładne córeczki! Czy Patrycja w dzieciństwie też była blondyneczką jak Julcia?
 
Dzień dobry
Ja chciałam napisac, ze Weronika i Filipek swietni są, jedno i drugie model na 100%.
I chciałam donieśc, ze się wyspałam.
 
Dzień dobry!
Ja średnio się wyspałam ;-) Tradycyjnie, za późno się położyłam!

My dzisiaj idziemy do drugich dziadków z życzeniami.
 
Natalia własnie kończy robić laurkę dla babci (czwartej z kolei), dla dziadków pomaluje farbamni, zeby były inne :-) I dziś popołudniu pojedziemy, a częśc puścimy pocztą :-)
 
reklama
Do góry