reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Malinki ... juz niedługo będa na działeczce, a ja nadal mam smaka na arbuzika :-) Nie wiem ile kg już spałaszowałam ale napewno sporo :-)

Mała jaka TY dzisiaj jestes aktywna :-) widzę, że dzisiaj luziki w pracy no i bardzo dobrze od czasu do czasu Ci się należy :-) A jeżeli chodzi o moje skurcze to juz nie pamietam kiedy ostatnio je miałam :-) Ciekawe czy dostanę kolejne L4 ...

Doxa ja jak patrzę na swój brzucho też też czasami się sama z niego śmieję. Jakiś taki niski :-) ale moze własnie taki jego urok... w moim obwodzie 91-93 cm !

Mati - chętnie poczytam, ja czytałam na temat jazdy na rowerze w bieżącym numerze "Twoje 9 miesięcy" - polecają !!!
 
reklama
tak tak ja mam na 19. Ale ja znowu czuję, że urodze później! Mój Konrad mówi żebym wytrzymała do 26!  ::) 26 to nasza szcęśliwa liczba i wiele wspomnień i rocznic(poznania się, zaręczyn, ślubu)! a 26 październik to akurat rocznica naszego pierwszego...  ;D hi hi
 
Jolik właśnie wydawało mi się że mnie ostatnio znowu znowu "wybrzuszyło" ;) i chyba tak jest, bo widzę że Ty masz mniej w obwodzie, a było moment że miałyśmy podobnej wielkości brzuszki!

Wiecie, że zostało nam już tak mniej więcej 3 miesiące! Boże jak ten czas szybko leci, a ja poza komodą pełną różnych ubranek (rozmiary od noworodka do 2 latka ;)) nie mam nic, kompletnie nic! Muszę zacząć już kupować, bo zejdzie mi się z tym wszystkim ...
 
Doxa może tylko dlatego, że na ostatniej wizycie moja gin przeraziła się wzrostem wagi, w ciągu 3 tygodni-3 kg. Od kilku dni nie obżeram się słodyczami i jem mniejsze porcje na śniadanie i obiad. Co nie znaczy, że się głodzę co to to nie :-) to znaczy, że się nie objadam :-) A zakupami się nie martw, jest jeszcze ktoś taki jak TY - czyli JA. Ja mam ubranka ale nie posegregowane, nie uprane i wogóle ... czeka nas jednak ta cholerna wymiana drzwi (kucie futryn) i zapewne będzie mnóstwo kurzu więc pranie było by bezsensowne
 
No tak Jolik, lepiej Ty jeszcze poczekaj z tym praniem no i kupowaniem ...

Ja sporo mam już poprane, ale ponieważ te rzeczy będą leżały jakieś 3-4 miesiące, to i tak te najmniejsze wrzucę jeszcze raz do pralki, tak mniej więcej miesąc przed terminem.
A poza tym nie ma nic, ani rożka, ani łóżeczka, wózeczka, wanienki .... nic i jeszcze raz nic, tylko te ubranka co dostałam i .... kupiłam 1 kocyk taki welurowo-bawełniany i na tym koniec! Chyba jakaś wyrodna matka jestem czy co ;)
 
Dziewczyny nie przerażajcie mnie! JAk zobaczyłam sypilanię Kaszu, a dokłądnie łóżeczko już kupione, rozłożone to się przeraziłam! I pojechaliśmy z mężem kupić chociaż tapetę do pokoiku!  ;D A poza tym też zakupów jescze nie robiłam. Będę na L4 to będę miała więcej czasu żeby się za wszytskim rozejrzeć. A teraz to brakuje mi czasu an wszystko. Dziś idę kupić body i ściągnę pomysł od Orzeszka. :) Ale ja raczej nie zdążę, bo mój mąż ma urodzinki już w poniedziałek. Więc został mi tylko jutrzejszy dzień, i to kilka godzin, bo niedzielę to już razem spędzamy a to ma być przecież niespodzianka! Więc prezent będzie raczej spóźniony. :(
A moje maleństwo kopie i kopie!  ::)
 
czeeeeeeeeeeść dziewczyny
wyspałam się bo wstałam w nocy tylko raz:)
samopoczucie oki chociaż jest duszno. bóle w kościach lonowych chwilowo nie dają o sobie znać :)
 
No tak odczucia mamy jednakowe :-) ja sporo oglądam, ale z zakupem już gorzej. Jestem strasznie niezdecydowana. Czy materac taki czy inny, czy łóżeczko takie czy inne.... Chciałabym aby moja dzidzia miała wszystrko co najlepsze oczywiście w miare możliwości finansowych a obawiam się, że mój brak wiedzy w tym temacie spowoduję, że i tak kup9ię jakieś BUBLE !!! A z poradami to jest różnie....
 
Jolik a ile Ty teraz jesz? Jakie ilości na śniadanie czy obiad? Ja właśnie się zastanawiam czy np. 1 grahamka z serkiem wiejskim (około pół opakowania) i do tego pomidorek to jest dużo, mało czy w sam raz na śniadanko?? Też staram się trochę ograniczać ilości, bo na początku to jadłam chyba za 3 ;) poza tym chyba już mój żołądek ma mniej miejsca ;) A jeśli chodzi o wagę, to mi wystarczy tyle ile już jest na "liczniku", mi niestety wszędzie przybywa i rozkłada się po całym ciele, z czego największą radość ma chyba CELULIT :mad: :( :mad:
 
reklama
Doxa na śniadanie dzisiaj zjadłam 4 duże kromki chleba i do tego 4 połówki mojego śledzika :-) Także Twoja grahameczka to pryszcz w porównaniu z moją porcją hihiihi
A kg mam podobnie jak Ty na całym ciele, nawet na twarzy :-) O clulitisie nawet nie wspominam - ostatnio traktuję te miejsca ostrą gąbeczką :-) - nie pomaga :-)
 
Do góry