reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

kika77 lepiej się połóż i trochę odpocznij!!! może lepiej się poczujesz,masz racjie ta pogoda nas wykańcza mnie wczoraj wieczorem strasznie głowa bolała....ale dzis jzu na szczescie przeszło
 
reklama
Orzech masz rację ... wczoraj nie przejechałam ani km, ale dzisiaj rano męzulek przeni.ósł mi rowerek do dziennego i mam zamiar popedałować tyle tylko, że w starych adidasach :-) Nowe (jak kupię) zamierzam ubrać do szkoły rodzenia (jak się zapiszę) :-)

Wróciłam już z zakupów z grającą grzechotką zamiast adidasami. Nawet nie moge powiedzieć, że jestem zmęczona... JESTEM PADNIĘTA !!!! Ledwo przyczłapałam do domu. Rano jak wyjeżdzałam było chlodno więc się dopowiednio ubrałam, a jak wracałam to upał się zrobił niemiłosierny ... Nie mam samochodu, a środki m=komunikacji są strasznie DUSZNE !!! Fujjjj
 
Jolik no to się namęczyłaś!!! A u mnie właśnie zaczęło padać!!! ;D ;D ;D Tylko jakoś wcale nie zrobiło się przez to chłodniej :(
 
Bazal śliczne te ubranka i jakie tanie!!!! Ten "różowy" komplecik po prostu pełen odlot!

Marlag a gdzie Ty się podziewałaś? Co u Ciebie? Jak się czujesz?
 
Doxa i nadal jestem zmęczona :-)

Marlag Ty tam nie czytaj zaległości tylko wskakuj na bieżące strony :-)

Bazal - ciuszki... rewelacja !!
 
reklama
hej, ja tez wrocilam poszlam sobie cos kupic do obiadku i zapomnialam portmonetki.... :)zamiast 30 minut mialam spacerek ponad godzinke ;) Z pogoda to u mnie odwrotnie jak u Jolika...jak wychodzilam bylo chlodno, ale sucho, jak chodzilam w te i z powrotem rozpadalo sie na dobre, ale to taki letni, cieply deszczyk... ;)

Marlag czesc :) Jolik dobrze mowi,jak cos bedzie waznego, to zrobiny Ci streszczenie ;)

A te rzeczy z allegro super, bazal ciuszki rewelacja!!! a koszulki dla mamusiek niesamowite.

A do mnie przyszla dzisiaj wiela paczka, dotarl fotelik samochodowy, ktory kupilismy na ebay-u....czekam z rozpakowaniem na meza ;)..ale juz nie moge sie doczekac...
 
Do góry