reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

no moze niekoniecznie ze w wieku... ale zobacz, masz meza, dziecko, ustabilizowane, spokojne zycie i nie masz potrzeby by patrzec na kazdego samca przez pryzmat jego... hmmm...
...a wiesz, jesli o te sprawy idzie, to na pewno atrakcyjniej wypada mlody samczyk, niz stary cap... ;-)

Ja tam oceniam, i młodszych i starszych.
POwiem więcej, mam kilku znakomych, o któeych wiem, ze mają inny stosunek do żony niż do innych kobiet ;-) I nawzajem.
 
reklama
Oj ale tu rozmowy!:szok:

A jeśli chodzi o przedszkole to u nas zawsze w kwietniu sie wnioski składa. Ja mam dylemat czy koło moje pracy dać Nadulę czy koło miejsca zamieszkania.Ale na szczęście jeszcze mam troche czasu.:-)
 
jakby wszyscy mieli tak samo, to by bylo nudno... :-)


....ide na Majewskiego... a propos: zeby popatrzec, ale nie przez pryzmat... ;-)
 
witajcie! jestem padnięta - dzień pełen wrażeń. Poznałam swoje nowe dzieci - mam 24 małe cuda w grupie ( jedno z podejrzeniem ADHD, po obserwacji Psych.) - będzie różowo :tak:
Dzisiaj widziałam moje drugie maleństwo, fika koziołki i ma 3,5 cm :-)
25.09 ide na USG gen. i wtedy zobaczymy wiecej.

A co do przedszkoli w pomorskim - nie wiem jak w reszcie kraju - będzie elektroniczna rejestracja do przedszkoli i zniesione preferencje rejonowe. No zapowiada się ciekawie. Tak samo chca zrobic z gimnazjami, aby test 6-klasisty był ważny tak samo jak egzamin 3 gimnazjum.
W kazdym razie ja juz w grudniu zaczne rozgladać się za przedszkolem, a w lutym się składa papierki

No dobra spadam bo mąż wzywa i gani za siedzenie przed kompem. pa kochane
 
Dobry wieczór,
Weronika rośnie duża, opowiada, śpiewa Domisie to domisie piękne misie i tak w kółko. Jak byłyśmy na kontroli u nerologa to spytał się czy mówi już mama i tata :-)
Nie robi jeszcze na nocnik ( nie liczę 1 razu) mówi, że chce siusiu albo kupkę ale chce żeby ją sadzać na kibelek w pieluszcze i załatwia się na razie tylko tak. Włosków niestety ma mało, ale tłumaczę sobie, że jedne dzieci dużo mówią i rosną, a inne mają włosy i siusiają już na nocnik, na Nikę też przyjdzie czas, nie będę dziecka na wyścigi uczyła.
Ma tylko pech, bo zawsze coś sobie rozbije, albo walnie się i to jest najczęściej głowa. Mam nadzieję, że nie będzie przez to miała z nią problemów.

Efunia gratulacje z powodu Dzidzi.
Witam wszystkie nowe mamy.
DUŻO DUŻO ZDRÓWKA DLA MALUSZKÓW.
 
NO ja chyba zaczęłam się zastanawiać nad tymi przedskzolami....
nic to.
Majewskiego lubie, ale moja corka nie spi, Kamila nie ma, wiec mogę sobie popatrzeć, jasne....
 
reklama
My jeszcze nie zastanaiwaliśmy się, ale w Legionowie jest kilka przedszkoli, w tym jedno niedaleko naszego domu, a drugie obok mojej mamy. Nie chiałabym żeby Weronika poszła do przedszkola w wieku 3 lat, może uda mi się przekonać Marcina żebyśmy poczekali z rok. Poza tym to kosztuje a my mamy 30 lat spłacania kredytu mieszkaniowego, a mam siedzi z Nisią za darmo i na osiedlu są dzieci w jej wieku (nawet z jej miesiąca :)
 
Do góry