reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

ja korzystam z szybkiej, ale od wczoraj nie ma jej jak wyslac... :-)

dostalam emila od Orzeszka (wlasciewie to wszystkie chyba dostalysmy) ze zdjeciami Julci, sliczna, naprawde sliczna dziewunia, jak z obrazeczka... alez sie ucieszylam...


ja jeszcze chcialam nawiazac to tego filmu "Jutro idziemy do kina"... wg mnie to chyba najlepszy polski film ostatnich lat i juz nie koniecznie z powodu fabuly, tematyki... ja jestem po prostu zachwycona, jak genialne kreacje stworzylo tych kilkoro mlodych aktorow... naprawde, obecnosc Szapolowskiej, Lukaszewicza czy Olbrychskiego niczego tam nie wniosla, nie bylo takiej potrzeby, filmowa mlodziez mamy wpaniala... szczesciem, polska kinematografia na sie troche lepiej niz polska liga... ;-)
 
reklama
Teddy - dokąłdnie. I niech mi ktoś powie, ze Wesołowski jczy Mateusz Damięcki est lalusiem i nie umie grać to go trzasnę, jak słowo daję.

Wróciłam z ABT, ale błyskawicznie, bo Kamil w pracy więc chciałam szybkoz wolnić Mamę.
 
magdus, ja powiem. ale nie oceniam tu gry, tylko nie lubie ich i juz. ja lubie facetow, a nie chlopcow ;-)

Kochana, bo oni nieco młodsi są :-)
Ale wiesz, byłam keidyś na dyplomowym jakimś i jak zobaczyłam M. Damieckiego to sie zdziwiłam,z robił na mnie wrażenie, az się nie spodziewałam :-)
MImo, ze młodziutki.
 
no moze niekoniecznie ze w wieku... ale zobacz, masz meza, dziecko, ustabilizowane, spokojne zycie i nie masz potrzeby by patrzec na kazdego samca przez pryzmat jego... hmmm...
...a wiesz, jesli o te sprawy idzie, to na pewno atrakcyjniej wypada mlody samczyk, niz stary cap... ;-)
 
reklama
o matko! ale przeciez ja nie mowie o capach! mowie o samcu z krwi i kosci, a Wy mi tu chloptasi podsuwacie ;-)
 
Do góry