reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Słuchajcie, a ja mam pytanie. Kiedy należy złożyć wnioski do przedskzoli? Ktoś wie? Kurcze, chyba czas zacząć sie rozglądac...
 
reklama
Kasiek skoro dyrektorka tak ułożyła, to zapewne sobie zasłużyłaś!!!! Super!

Magdusiek nie mam pojęcia, chyba zależy to od przedszkola. Większość przyjmuje zapisy od marca na dany rok przedszkolny.

Dziewczyny czy u Was bez zarzutu chodzą szybkie odpowiedzi? Bo mi dzisiaj coś się zaczyna i muszę przez cytuj!
 
Magdusiek mi tez się wydaje że to zalezy od przedszkola. Ja mieszkam blisko prywatnego, prowadzonego zgodnie z pedagogiką Montessori. Weronika była tam na zajęciach weekendowych. Ale tam z tego co wiem to zapisy są bardzo dużo wcześniej. Zresztą dla was zaaaa daleeekooo. Państwowce chyba tez odpowiednio wcześniej.
 
Zainspirowana wypowiedzią Magduśka nt. przedszkola, przejrzałam ofertę przedszkoli niepublicznych ... o rany jakie one drogie!!! Jestem w szoku, głębokim! 750-850zł samo gołe czesne, do tego extra za wszysztkie zajęcia dodatkowe typu plastyka, rytmika, angielski itp. i do tego wpisowe ... aaa no i jeszcze za miesiące wkacyjne trzeba płacić ok. 50% na tzw. utrzymanie lokalu i nauczycieli ... Nic tylko otwierać własne przedszkole i zarabiać!!!
 
reklama
Do góry