reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Drzewko, właśnie mi przypomniałaś, że mieli mi podłaczyc internet do klasy. Tylko sprzęt jakiś by się przydał, bo na tym co mam to mogę w kurczaki pograć;-) Trza se sponsora przygruchać;-)

A Weronice gratulujemy! Zuch dziewczynka!
 
reklama
te, pani profesor.:cool2: a zresztą co to za kawa. same mleko z kropkami kawy...zresztą wiesz, u mnie ciśnienie trzeba podnosić bo na dnie leży. ;-)a ty się Vertigo nie podlizuj!
 
Magdusiek, Vertigo wasze śpią, a mój ani myśli!

Drzewko no to gratulacje dla dzielnej Weroniki! Oby już jej tak zostało!

A kawki też już 2 wypiłam, i to duże, ale co tam :-)

Kasiek no to fajny masz ten plan!
 
reklama
Doxa, plan ma super, sama dyr. układała. I zastanawiam się czym sobie zasłużyłam;-) A Olika poproś, żeby mamusi dał odpocząć!:tak:
 
Do góry