reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Vertigo - u mnie nie pada:-) może u Kasi też nie.
A skąd Wy wiecie jakie kupki? ja nie zagladam we wnętrze, moze powinnam?
 
reklama
Magduś, jak zawatrość nocnika nie wypada tylko wypływa to coś nie tak;-)
A pogaduchy będą , bo mam rewela plan- 2 razy kończe po 11.:-) więc akurat Nadia spać , chłopcy jeszcze wwzkole a matka odpocznie!:-)
 
Magdusiek ja od zawsze zwracam na kupke uwage;-)i tak mi zostalo, ze do dzisiaj zagladam i moze przez to niepotrzebnie dobieram sobie do glowy, ze dziecku moze cos jest, bo przeciez patrzac na niego mozna stwierdzic, ze nic mu nie jest.
 
tusiekn, bo to najprawdopodobniej jest tylko jakas chwilowa nietolerancja. przebialczenie np.

magdus, zgladac nie musisz. wierz mi, ze gdyby cos bylo nie tak to bys zauwazyla. jak nie okiem to nosem ;-)
 
ja się tam nie certolę, wysyłam niespełna 2-letnie dziecko do żłobka :shocked2::dry:....
wróciła. szczęśliwa (że wróciła?), padnięta (śpi jak kamień) i chyba w lekkim szoku (nic nie mówi, tylko się uśmiecha) podobno nie płakała. zobaczymy jutro. kasiek pisz koniecznie no co ty. ja też w pracy i piszę...
 
Drzewko wiesz, zlobek chyba od 4 miesiaca, wiec luzik :-) Fajnie, ze wrćóiła uśmiechnięta,
Moja własnie zasnęła.... mam czas na kawę, olewam porządki, wsyztsko olewam, siebie nie olewam, dobrze mi :-)
 
reklama
Do góry