reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Syla i padlam:-) ale tylko na chwile bo mojemu synowi odwidzialo sie spania i nie spal nawet godziny dzisiaj:no:
Ku mojemu zdziwieniu Natkowi nie smakuje monte. W sobote troche go naciagalo jak kosztowal a pozniej troche podziobal, a dzisiaj totalna olewka i wszystko wypluwal.
A przedtem w sklepie podrywal Pania i na koniec jak wychodzilismy z taka smutna mina pokazywal, ze bola go zabki (kly juz prawie cale sie przebily, ale daja mu w kosc). Dzisiaj troche zimno wiec moze na saune w koncu skocze.
 
hey kochane,

Syla, dziewczyny bardzo przepraszam za nasza nieobecnośc, ale pewnie nawet nie zauwazylyście przy tylu głowach... ;-)
a Zuzia wczoraj odstwiała koncert w domu, była dośc nieznośna więc moze to i lepiej. (znacie lek na piszczenie bo ja juz wysiadam...)
tak naprawdę to szwagier wymyślił sobie jazdę wczoraj z moim Konradem naszym autem do Krakowa bo mu samochód zdechł, a później dostałam smsa od koleżanki, że jej siostra znmarła i odechciewa się wszystkiego. Niewiadomo co sie stało, dziewczyna kilka lat starsza ode mnie, młoda, zdrowa, nic jej nie dolegało, znaleźli ja w domu, juz nie zyła... jutro pogrzeb! :-(
i tak zaczęłam urlop...

mam dość złych wiadomości!!!!!!!!!!

buziaki dla was
 
Mała - błagam Cię, już nie pisz takich rzeczy. Mam wrażenie, ze co post to jakaa rtragedia. współczuję .

Vertigo - ja wyrodna matka biorę Natalię na takie spędy :-), bo nie mam jej z kim zostawić. Ale bawi się dobrze, my razem z nią, młodzi eż, wiec póki co jest ok.

BYłam u Dziadków, poxniej na fitnessie, rany, dziś to myślałam,z e pacnę prowadzącą, no nie wiem, naspeedowała się czy co? ;-) Ale szczęśliwie już po...
 
Dobry wieczór!
Wrzuciłam link do fotek dla zainteresowanych z wczorajszego spotkania u Syli.
Link jest podany w Kronice pażdziernikowych spotkań.
Zdjęc jest ponad 70 więc proszę uzbroić się w cierpliwość.:-)

jak sie zbiorę to jeszcze podpiszę- znaczy będę miała czas...:tak:

Vertigo, to znaczy, że pozostajecie w domku a nie w szpitalu. Chwała Bogu!:tak:.
 
Kasiu - zdjecia superowe!!!!
A mnie sie chce smiać gdy otwieram kronike i widze na górze zdjecie Natalki z Ignasiem.... bo oni teraz tacy inni są... i jak widze te male nózki, które nie wisialyz podnózka....
 
Mój Mati podsumował dziś nasze spotkanie:
-Wiesz Mamo, fajne te Twoje koleżanki z forum.
-Taaaaaaaaa, a co? ( to ja)
-Bo myślałem , że one takie stare ciotki będą:-D a one całkiem normalne:rofl2:
 
reklama
Do góry