reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie,

ja już nie śpię kochane ale dopiero teraz znalazłam chwilkę aby wejść...

Vertigo, ojej to macie, mam nadzieję że będzie lepiej!!!!!!!!!!!!!!!


Dziewczyny, dziękuję bardzo za przybycie, impreza super, tylko następnym razem zamówię chyba servis bo znowu się z Wami nienagadałam i wprowadzałam nerwową atmosferę latając z talerzami i robiłam wiatr;-)


Bardzo się cieszę że poznałam Kasiu Twoją przesympatyczną rodzinkę. Mam nadzieję, że chłopcy za bardzo się nie wynudzili.

...a stempelki są z tchibo...i mam nadzieję że do wesela dzieciakom zejdą;-)

Jeszcze raz dzięki i czekam na większy zlot
 
reklama
kasiek74 coś ty! my tylko w ludziach tacy spokojni, w domu szalejemy i robimy co najmniej taki wiatr jak Syla na imprezie. Weronika od rana maluje się flamastrami. nowa moda czy co??
Kaszu27 ja w sprawie ramek jestem noga.
 
Vertigo trzymam kciuki, a Tobie przeszlo? tzn. ze temp. w ogole nie ustawala tylko po srodkach, bo mowisz ze bylyscie na weselu, Tosia juz byla zdrowa i nawrot? Bidulka, oby Was ominal szpital.
A mnie deszcz dobija, ide chyba po druga kawe bo padne inaczej kolo Tuska.
 
reklama
na weselu bylismy sami. ja nigdy Tosi na takie spedy nie zabieram.

dobre inf- temp 38 i tylko 1kupa! ciekawe co na to lekarz? :szok:
 
Do góry