reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

I ja mam jeszcze jedną uwage - może pomyśleć o naprawdę szerszym zlocie gdzieś nie wiem,w jakims ośrodku czy coś? Na wekeend?
 
reklama
Pierwsza!
Dzień Dobry. Magdusiek "genialnie" to właściwe słowo. Syla i ja bardzo dziękuję. Mam tylko nadzieję, że jakoś się uporaliście z tą ciepłą, dzieciaczkowo-rodzinną atmosferą której zapewne trochę po sobie zostawiliśmy. Andrzej pieczary wspaniałe, (chyba zawsze będę robiła takie podczas burzy)! kasiek74 miło było cię poznać - bardzo sympatyczna rodzinka. :-)
 
Witam!

Drzewko, nam też było bardzo miło poznać Twoją rodzinkę. Dawid zachwycony Weroniczką i jej stoickim spokojem!:tak:( który odziedziczyła po rodzicach)
Teddy, szkoda, że nie było Kamila. Ale z przyjemnością poznałam Ciebie i Krystiana.Krystian to taki mały chłopczyk do dużego kochania!:-)
Madziu, kupiłam sukieneczkę , o której Ci mówiłam i koszulę dla Dawidsa - błękitną, która m stanowić część mundurka. Nadia spała w samochodzie a ja tylko z Matim na chwilę zajrzałam do sklepu...
 
Dzień dobry
U mnei sajogn, tzn u Kamila w pracy,a to sie przekłada na mnie i moje pomysły, ale co tam, jakos to będzie.
Natalka jak sie dziś obudziła to chwalila sie stempelkami, dalej wygląda jakby się urwała z pierdla :-)
 
:-) ach te smaki...
dla tych które nie były - bo u Syli nie dość, ze góra pysznego jedzenia to jeszcze milionpińcet stempelków dla dzieci :-)
 
Dzien dobry!
Fajnie, ze spotkanie sie udalo. Co to sa stempelki? Chyba ze tylko dla wtajemniczonych;-)
Zmykamy na spacer, tylko ze ja jeszcze kawy nie pilam:oo:
 
Tusiekn - dugopisy ze stempelkami i z bańkami. Dzieciom bardzo się podobały, a niektórym nawet smakowały, w którymś momencie Nadia miała całą niebieską buzię, najwyraźniej neibeiski dobrze "wchodził" :-)
 
reklama
Do góry