reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzien dobry,
Pierwsza dzisiaj ja. Dobrze Nam sie spalo i nawet nie wiedzialam ktora godzina bo komorka mi padla.
Kaszu 1l ale chyba nie na raz? To ile Laurka pije w takim razie na dobe?
Dziewczyny pewnie sie szykuja na spotkanie a wieczorem pewnie pusto bedzie na bb.
Zycze Wam udanej zabawy, dzieciakom rowniez i mam nadzieje, ze kiedys Was poznam.
 
reklama
Witam!
Moi panowie poszli do kościoła. A potm niezadługo robimy wyjazd do Ciebie Syluś. Nie najpierw może jeszcze do Ikea. ale to sie zobaczy jak z czasem.
Możesz byc dumna z Oskara, że nie przyjechał z Wami. :-)

Tusiekn, kiedyś może spotkamy się w gorach? U Ciebie takie piękne widoki.

Kaszu, 1 litr na noc?!:szok: moja nawet w ciągu dnia tyle nie pije. ( w nocy to w ogóle)
 
Jolik zdrówka dla Tymusia, moze faktycznie to przez zeby. Ale pogoda dzisiaj znowu do bani, u mnie pada caly czas. A Natek porwal nasza paste do zebow, swoja szczote i myje zeby.
 
Witam,
u nas ladny dzionek sie zapowiada, choc aura metna... :-)

rozmawialam z Kamilem, to znak, ze zyje po tej imprezie... ale mam wrazenie, ze dlugo sie nie pozbiera, wiec u Syli bedziemy we dwoje z Krystianem...
 
Dobry wieczór
Impreza była genialna, dziecko padlo w samochodzie i śpi od godizny w łózeczku, Syla - dzieki wielkie! Super było!!!
 
I ja dobry wieczór!
Potwierdzam, impra super! Syluś bardzo dzięki!
Dziecko ( najmłodsze) usnęło zaraz zabramą u Syli, obudziło sie wpół drogi i teraz próbuje zasnąć.

Do arkadii tylko wpadłam po konkret, przejrzałam garderobę w H&M i tyle..

Mała, .zawiodłaś nas nie przybyciem. Teraz musisz to odkupić....
 
reklama
Do góry