reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witam!!!

Dziękuję bardzo za wszystkie słowa pocieszenia i otuchy.

Muszę jakoś przeżyć jeszcze te kilka dni, które pozostały do wizyty w poradni hematologicznej.

Jaka u Was kochane pogoda? u Nas straszliwe upały, od kilku dni zapowiadaja burze i deszcze ale jakos ich nie widać.Przydało by się taka porządna ulewa.Wszystko suche jak pieprz a i samopoczucie byłoby wtedy dużo lepsze.

Julia mimo osłabienia i morderczych upałów ma ogromne pokłady siły. Do późnego wieczora biega, skacze i pyskuje.Czasem padam z nóg przed nią, chciałaby mieć choć przez jeden dzien tyle powera co ona.:-)


Doxa Życze ci bardzo udanego urlopu mimo gipsu.Mam nadzieję że nie przeszkodzi ci on w wypoczynku!!!:-D




)
 
Uff, dotarłam do domu, manicure, pedicure zrobiony, prezent kupiony, jest ok.
dziewczyny,. zdrowia i jeszcz raz zdrowia.
Vertigo - nie dziwię się, ze jesteś zła. ja już widze Natalię która siedzi pół dnia na kolanach ;-)
Mała -dobrze, że nareszcie jakiś sensowny lekarz. Oby Zuzi się poprawiło.
Kasiu, Kaszu -trzymajcie się.
Doxa - dobrze, ze nie ma złamania... ale fakt, nie popływasz.
 
Witam.
O rany aż ciarki przechodzą czytając ostatnie posty !

Kaszu - nie potrafię sobie nawet wyobrazić co Ty musiałaś czuć ! Wielkie buziaki dla Małej !

Kasiu74 - wszystko MUSI być dobrze. Tego się trzymaj i niczego więcej do siebie nie dopuszczaj !

Doxa - to się narobiło ... delikatna z Ciebie kobietka :-) Trzymaj się i na wczasach nie daj się :-)

Mała26 - dobrze, że trafiłyście do takiego lekarza :-) Może w końcu skończą się Wasze problemy ...

Luszka - już się nie mogę doczekać Twojego rozwiązania :-) Normalnie Ci zazdroszczę :-)
 
Jolik - kochana, a co u Ciebie?

u nas burza gigant, Natalia sie przestraszyła, zaczęła krzyczeć, wtuliła się we mnie i poszła spać.
 
Magdusiek - jestem po 5 dniach w pracy i już marzę o kolejnym urlopie :-( To niesamowite jak człowiek potrafi się szybko wypalić :-) We wrześniu muszę wywalczyć tydzień urlopu i wyjechać gdzieś z rodzinką w góry np. do Karpacza :-)
A poza tym to jesteśmy zdrowi, humory nam dopisują, i wogóle jest ok :-)
Wkurzają mnie tylko te cholerne upały. 35 st. w cieniu to już lekka przesada :-(
 
witam weekendowo...

...i tradycyjnie juz melduje sie znad pracy... ;-)
zastanawiam sie tylko, po co ja to robie...
 
reklama
Ja tez witam. Jeszcze w duecie , ale wczoraj mało brakowało , a juz bym pojechała tylko skurcze coś mi sie zbyt krótkie wydawały , a przez jakies ponad trzy godziny mnie trzymały takie co 5 minut, wypiłam melise , połozyłam sie i troche sie wyciszyło, zobaczymy co dalej. Dobrze , że to był fałszywy alarm.
 
Do góry