reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

wiesz Magda, zasadniczo chodzilo mi o prace, a z meldowaniem - no coz - skoro ktos zaglada w weekend, to chyba ma jednak jakis sens.... ;-)


...to Ty calkiem porzadne skurcze mialas...
 
reklama
ta , tylko coś krótkie mi sie wydawały bo tak róznie , 45s, 15s, 20s i tak w cały świat na sile tez nie przybierały , więc nie robiłam paniki , chociaż Piotrek i tak siedział przed komputerem do prawie 5 nad ranem, żebym nie musiała go budzic w razie czego. Ale nie było , tego "w razie czego" , a taka juz miał nadzieję, że wreszcie. Zawzięłam sie , dzisiaj mam imieniny taty, jutro mogę rodzic , ale dzisiaj mowy nie ma , chociaz wczoraj do śmiechu mi nie było.
 
A czy prezent? Hmmm.... trzecia wnuczka? sam miał tylko dwie córki, jednym zdaniem wesoły babiniec w domu przez całe życie, bardziej by się chyba z wnuka cieszył.
 
/najbardziej miał tato przerypane , jak wszystkie trzy na raz miałyśmy okres , a kocica na to wszystko ruje. Szedł naprawiac auto , które działało bez zarzutu. Z perspektywy czasu to mu współczuję. A teraz pewnie mój Piotrek podzieli jego los. Wdał sie w teścia nie ma co. chociaż lekarz w 100% pewnien nie był ,ale mam przeczucie, że sie nie pomylił.
 
reklama
Dzień dobry :-)
Magda - coraz bliżej, nie mogę, no super!
Teddy - melduj suię, melduj. I pracuj też ;-)
 
Do góry