reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

cześć dziewczyny !!! wczoraj było bosko!!! mężuś drapał i drapał po pleckach ach...
mała26 Ty naprawde słuchaj dziewczyn i odpoczywaj i nie przeginaj, bo potem bedziesz pluła sobie w brodę... ja jestem kolejnym przykładem jak to można samemu ma życzenie teraz odpoczywać w zbyt dużych ilościach.
idę teraz zjeść śniadanko a potem wracam do Was
czy ktoś zna jakiś fajny sposób na kregosłup ? czasami mam wrażenie że peknie :-[
 
reklama
jestem już, albo dopiero.
A gdzie się wszystkie podziałyście????
Lindsay słyszałam że basen pomaga na kręgosłup, ale sama nie próbowałam. Mnie na szczęście kręgosłup oszczędził (na razie)

Jolik daj znać jak wrócisz co kupiłąś i jak było.
 
Już jestem oczywiście z niczym jeżeli chodzi o zakupy dla dzidzi. Nie znalazłam tej hurtowni, o której mi siostra opowiadała a na dłuższe poszukiwania nie miałam już siły. Dobrze, że był ze mną mój brat. Fatalnie się czułam :-(

Na szczęście załatwiłam kartę, będzie do odbioru za 2 tygodnie i wtedy na pewno odwiedzę hurtownienkę :-)

 
Dziewczyny, a gdzie Wy się wszystkie podziałyście. Strasznie tutaj cicho HALLLLLLOOOOOOO !!!

Nio nic idę troche ogarnąć mieszkanko. Wieczorkiem odwiedzi mnie koleżanka, więc musi być na błysk :-)
 
czesc :)
kurcze....az zal wychodzic z domu, bo tyle rozmowy sie przegapia ;)

Jolik nic sie nie martw z nieudanych zakupow. Ja tez bylam w tej hurtowni w Zabrzu, tzn ja bylam w h. Viki. nie bylo tam wcale duzo rzeczy. pare lozeczek i malutko poscieli i poszewek, materace owszem, ale ciuszkow tez nie za wiele.POjechalismy potem do Gliwic do hurtowni Kaja, sa 2 w Gliwicach, tam jest wybor przeogromny, lozeczek, wozkow, poecieli, poszewek, tam kupilismy wszystko co potrzebne do spania ( a powiem Ci, ze jestem bardzo wybredna i nie wiezylam, ze zalatwimy tyle za jednym razem ;) )

Lozeczko tez lupilismy z Klupsia ;)
 
Orzech, a mogłabyś mi podać adresy tych hurtowni w Gliwicach. Skoro mówisz, że tam jest większy wybór to ruszę prosto do Gliwic :-)
Jaki model łóżeczka kupiłaś?
 
Syla i Linsay macie racje, oszczedzac sie trzeba.....dobrze jest jak nic nam nie jest i mozemy spokojnie prowadzic zycie. Robic wszystko wolniej, ale jednak robic, a nie lezec w lozku lub w szpitalu.
Trzeba sie oszczedzac ;) Po porodzie jeszcze sie napracujemy :)
 
czesc Mamusie!!!

Ja tylko na chwilke, bo uciekam na pociag.
Bylam na wizycie u nowego lekarza. Gin. rewelacja naprawde! Zartowal. Wypytal o wszystko, dal skierowanie na usg, polecil konkretnego lekarza. Wyniki mam dobre, tylko morfolohia troszcze niska, przepisal mi leki, poza tym wszystko jest w porzadku. Bylam juz na usg. Malenstwo zdrowe, wazy 600g i ziewalo podczas badania :) Chyba je obudzilismy tym jezdzeniem po brzuchu. Ziewnieciu utrwalone na zdjeciu. Pokaze jak tylko zeskanuje. Plci jeszcze nie znam, malenstwo nie chcialo nic pokazac.

Buziaki i uciekam bo mi pociag zaraz odjezdza.

 
jasne Jolik ;) jedna jest na ul. Zworki i wigury, to jest na osiedlu Zubrzyckiego a drugina ul Witkiewicza.
Ty pojedziesz pewnie prosto z Bytomia - prosto tam trafic. Jak potrzebujesz to wyjasnie CI dokladniej, ja kupilam wszystko w tej drugiej.
 
reklama
Do góry