reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzien dobry, ja poszlam dzisiaj spac:-D Nie ma to jak dobre piwko wypic;-) Nie kusze oczywiscie nikogo;-) Prawde mowiac nie lubie piwa, wole wino czerwone. A bylam tak zmeczona, ze nawet Tusia nie przenioslam w nocy do swojego lozka jak sie przebudzil tylko spal z Nami do rana:-)
Kasiek niestety nie mam jeszcze dostepu do galeryjki, ale jak tylko bede miec bede wklejac zdjecia. Mala oj przydaja sie zaoczne szkoly;-) ja sama studiowalam zaoczne, juz mi sie wlasnie skonczyly wyklady, pozostalo tylko pisanie pracy brrr. Nie moge sie do tego zabrac.
 
reklama
poprawka: uważam że studia zaoczne jak najbradziej sa potrzebne! No ale szkoły średnie (ponadgimnazjalne)?! Nie chcę nikogo obrazić, ale same gamonie chodza do takich szkół!
kasiek chciałabym mieć we wszystkim rację! jaki świat byłby prosty! ehhhh :tak:
tusiekn dawaj tu zaraz fotkę Natiego! :tak: :-)
 
Mala ja zaraz padne, Nati chodzi i puszcza buziaki do Zuzy no i danonkiem ja chce czestowac, ale z tego co wiem to nie moze Zuza jesc. A zdjecie dalabym dawno, ale zgubil sie kabel od aparatu do komputera. Obiecuje jak tylko bede miec wklejam. A z tymi gamoniami to masz racje, moja kolezanka raz pracowala w takiej szkole i mowila, ze chodza same"mechy" jak to okreslila. Ja sie podnosze kawa a moj maz w najlepsze spi:wściekła/y:
 
tusiekn a ja specjalnie dla Natiego wkleiłam fotki Zuzi w galeryjce! I to z suwaczka powiększone! ;-)
Zuzia nie je danonków, ale bakusie uwielbia. ;-) :-)
 
no proszę, cos w tym jest. :-D
no to ja za chwilke spadam. oglądał ktoś "Epoke lodowcową 2"? Właśnie mam zamiar jechać wypozyczyc.
 
Mam dzisiaj dzien gości , także tylko z doskoku.Najpierw przyszedł kolega męża, potem moja koleżanka z mężem i 2-letnią Julką, acha wczesnie rano byli rodzice, a teraz przyszedł jeszcze raz tata. Weronika robiła dzisiaj trzy razy podejście do spania teraz w końcu usnęła padnięta jak kaczka po występach. Normalnie śpi raz między 11 a 12 , potem drugi raz ok16 do 17. Potem dopiero koło 21 idzie spać na noc i śpi do 8 rano. Czasami nie śpi mi drugi raz w dzień tylko tą pierwszą drzemkę przesuwa sobie na ok 14 do 16. Ale to rzadko się zdarza.

Nie daję Weronice danonków, uwielbia bakusie, coś chyba w tym jest większość dzieci znajomych też je woli.
 
dziendoberek... :-)

ale pusciutko... leniwy weekend bardzo...
...moj zreszta tez... ;-)
spalam wiecej niz syn... takze niciz moich planow... mielismy isc na Rysia, ale wybralam lozko... piwo tez od piatku nie ruszone... ogolnie ostatnie co dalo sie zapamietac to piatkowe wyjscie z pracy... ;-)

dzis wreszcie Krystian idzie do fryzjera... az nie moge sobie go wyobrazic bez wloskow... :-)

bylam w galerce... ale fajne dziewczatka... nie wiem jak Wy, ale ja dopiero na cudzych dzieciach widze, ze czas uplywa...
...moze pora spojrzec w lustro z bliska... :dull:

Magda, fajnie Cie widziec... czasami sobie mysle co u Ciebie... bo od kiedy spodziewasz sie malucha praktycznie nie pisujesz... szkoda

zreszta i Elvira gdzies znikla... Patka, Luszka, Lindsay... Drzewko, Tymi... lomatko, az tyle sie nas przrz pazdziernik przewinelo... ;-)











a i tak na marginesiku... to nie podobaly mi sie te uwagi nt. uczniow szkol zaocznych... takie okreslenia raczej nie przystoja wyksztalconym, majacym sie za inteligentne osobom... no, ale to takie moje skromne zdanie...
 
Witam,
faktycznie pusto tu strasznie.
kolejny weekend zmęczenia i niewyspania. brrr no i mrozik trzyma, jeszcze gdyby śnieg chociaż był...
Kasiek śliczne zdjęcie w avatarku. :-)
Magda odpoczywaj jak najwięcej, oczywiście z laptopem w łózku żebyś mogła z nami pisać. :tak:
z tymi bakusiami cos jednak jest. Zuzia uwielbia ten z biszktoptem.
Teddy powodzenia u fryzjera i koniecznie daj znać jak poszło pierwsze cięcie. No i o fotkach pamietaj! ;-) I jeszcze jedno, mówiłam że nie chce nikogo urazić, ale sama widzę kto chodzi do naszych szkół zaocznych.... POzostawię to bez komentarza.
P.S. Sama studiowałam zaocznie, ale szkołę srednią kończyłam normalnym trybem nauki, czyli dziennym w szkole publicznej.
 
reklama
Do góry