reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

dzień dobry!
no faktycznie poza weekendami magdusiek ;-) :tak:
U nas temperaturka już 37,3 ale jeszcze marudna Zuźka jest.
Nie wiem skąd wy macie tyle śniegu! U mnie gdzies tam cos tam leży, ale na sanki nie ma mowy wyjść. :-( No i mróz -8 stopni! brrr
Magda super że się odezwałaś! Trzymamy z Zuzią mocno kciuki za was! Moja znajoma z pracy rodziła teraz w grudniu, przez całą ciążę leżała, miała założone szwy, a w końcu musiała mieć kroplówke na wywołanie bo synus się nie spieszył na ten świat w końcu. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz! I gratuluję prezentu! Uważaj coby piwa nie wylać na laptopa! ;-) :-D
a ja znowu w pracy... :wściekła/y:
 
reklama
Mała z tym piwem to mnie nie prowoKUj , BO MI POD ŻADNYM POZOREM NIE WOLNO. A chodzi już za mną od jakiegoś czasu.I tylko marzenia mi zostały. Karmi nie lubię.
 
hi hi MAgda! nie wiem czy doczytałaś ale mój mąz wylał na laptopa piwo i ledwo działają nam niektóre przyciski. A ja karmi też nie lubię, uwielbiam gingersa. :tak:
 
Witam!
Magda 25 fajnie, ze sie w końcu odezwałaś. Trzymamy kciuki za dzidzię! Wszystko będzie ok. :tak:

Mała, w nieedielę do pracy!? Czy coś nie tak przeczytałam!?:szok:

Natalka w galeryjce śliczniutka. Zuzia także jak zawsze słodka.

A czy Tusiekn ma dostęp do galeryjki, bo ja nigdy jeszcze nie widziałam Natana.:ninja:

U nas mróz -11 a wię c póki co ze spacerku nici.
 
Witajcie,

Magda miło Cię widzieć, cały czas trzymamy za Was kciuki.

Kasiek, no takie miłe. No i głównie dla tego że pomagasz swoją pracą i zaangażowaniem ludziom i to jeszcze dzieciom!!!
GRATULUJĘ!!! To może być dopiero zadowolenie z pracy!!!!

Ale mróz:tak: Idze przestała się podobać zima:-)
Wczoraj jak wyszliśmy to stała w miejscu i nie ruszała się na krok:szok: w końcu po dłuższym zastanawianiu się podeszła do taty i wyciągnęła ręce...

Był spory mrozek może dlatego.

No ale wreszcie normalna zima, śnieg, mrozek i SŁONECZKO!!!
 
tusiekn chyba nie ma dostępu do galeryjki, ale przecież zawsze może umieścić chociaż jedno zdjęcie Natiego tutaj. :tak:
 
reklama
Syla, ogromnie miło, ze jesteś! No cóz ja tez juz chcę wiosny! Nie dziwię się Iguni!

Mała, no tak we wszystkim masz rację i ze szkołą zaoczna ( nie pomyślałam o tym), i ze zdjęciem!
 
Do góry