reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witajcie:-)

dzięki Doxa:-)

Magduś ale odpoczęłaś choć trochę???

...ale wczoraj był leniwy dzień, dojadaliśmy resztki z imprezy;-) i się obijaliśmy. Właściwie to gdyby ktoś się mnie zapytał co robiliśmy to nie wiem:-D nie wiem nawet kiedy niedziela zleciała.
 
Syluś, tak, byliśmy w kinie, na koncercie, wcześniej na wspólnym spacerze z Natalką, spokojne śniadanie, fajnie. Szkoda, ze tak krótko.
a w ogóle jakoś lepiej się czuję, bo dwie noce pod rząd były w miarę, tzn Natalka budzila sie ale na chwilkę, więc i ja wstaję wyspana. TYlko, ze po takich 3 tygodniach to ja powinnam z 5 nocy mieć w miarę, zeby to odczuć na dłuzej i odespać wszystko. Ale mysle, że to juz przede mną, jak nie teraz to za moment, bo widzę zmianę w ludku.
 
witam,witam

Magduś nie zazdroszczę i tym bardziej dziękuję Bogu, ze moje dziecko przesypia noce. Praktycznie od początku. Teraz było małe zawirowanie z powodu górnych ząbków, ale odpukać do wytrzymania.

Syla mimo wszystko fajnie by bylo zobaczyć Cie w nowych włosach hihi. Ale ja i tak do galeryjki nie wejdę:wściekła/y:

A ja znowu weekend w szkole, Michała nie ma. Wzięlam wiec wolne, Maciek u mamy i lece załatwiac sprawy buirowe. Brr. Na dodatek zgubiłam dokumenty od samochodu i czeka mnie jeszcze wizyta na policji:wściekła/y:

ale poza tym to wszystko fajnie:-)
 
Hi Hi cześć Lindsay. Jeśli się pojawiasz częściej od nas to właśnie super:-) bo ostatnio Cię żadko widujemy.

Witam również resztę kobitek:-)

a ja dziś niepritomna:-) ...jeju nie mam jeszcze nic na mikołajki...właściwie mam pomysł a to już połowa sukcesu. Tylko kiedy go wprowadzić w czyn:szok:
...zaraz padnę na klawiaturę jak pies pluto!;-)
 
No właśnie gdzie reszta kobitek????????????

Efunia też mogłabyś się odezwać i Jarrelka i Kasie i Magdy i w ogóle takie ciche wszystkie jesteście!
Małgoś pojawiłaś się i znikłaś...
Alunia, Anja, Anny już dawno nie było, AgaMP, Atas, co z Bazalkiem, Drzewko nam uschło czy co????, Duralex, Elvirka, Frezja, Ilonak, Ina, Jazz, Kika, Kaszu, Karen, Lucky, Mati, Mała, Martulka, Mmm, Orzeszek, Shady, Tymi i wszystkie babeczki, które zniknęły!!!!!
...........................
Teddy to chyba się zakopała w segregatorach w pracy!

Gdzie Wy wszystkie kochane się podziewacie i co u Was słychać???????
 
reklama
Do góry