reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry
Kasiu - super, że urodziny udane. U nas też tak jest, ze jakakolwiek impreza i tak rzadzi Natalka, ostatnio była na 50-tych urodzinach mojej cioci, o cioci wszyscy niemal zapomnieli, bo Natalka przyszła;-)
Lindsay - Maciuś boski! Aż chce się Go przytulić i wyściskać.

Moja dzielna córeczka chyba zaczęła się przestawiać, poszła spac dośc póxno, ale jaky łóżeczko przestało tak strasznie gryźć i spokojnei w nim usnęła, obudziła sie tradycyjnie o 2:00 na 10 minut przytulanek i spała do 6:00, zjadła i poszła spać. Spała do 9:00!!! Szok.:szok: A ja byłam rano umówiona z tatą i oczywiscie nic z tego nei wyszło, bo zaspałam:-D JA ZASPAŁAM!!! W związku z czym czuję, ze to będzie udany dzień, bo człowiek wyspany to człowiek szczęsliwy. Czego i Wam wszystkim życze;-)
 
reklama
Witajcie,

Kasiu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Anna, fajnie że Mikołaj zdrowy! Oby tak dalej!!!
...i dzięki za życzenia dla mojego jubilata, przekażę, przekażę:-) może wreszcie też przepis dostanę;-)

Lindsay, Maciuś śliczny ...a jakie włoski. Chyba po mamusi takie kręcone z tyłu:-)

no i widzę, że ptaszki wyspane ćwierkają;-)

Ja też wyspana.
Wczoraj znowu ugotowałam kolejną porcję zupek-dań dla Igi do zamrażarki. Na jakiś czas spokój;-) Widzę że zaczęła już gardzić trochę słoiczkami więc zapasy są już tylko na czarną godzinę.

Dziś idę do fryzjera, la, la, la!
 
Syla - jak po fryzjerze? Ucałowania dla Andrzeja :-)

Cos mi pada komputer, szkoda, bo go lubię, ale najwyrazniej czas na nowy...
 
Witajcie,

pobudka śpiochy!!!!!!!!!

dziękujemy za życzenia:-)

....nawet nie pytajcie jak wyglądam po fryzjerze:szok: no ale jak ktoś się uprze na zmianę koloru....to tak jest;-)
 
Dziękuję *syla*za życzenia.

Może jednak ujawnisz więcej szczegółów twojej nowej fryzurki???

Ja dzisiaj znowu nie wyspana, bo Julka zrobiła mi pobudke o 6.00.Teraz piję kawke a ok.10.00 zbieramy sie na pogrzeb do mojego wujka.Troche sie boje jazdy samochodem bo u nas straszna mgła.Mam nadzieje że za godzinę będzie lepiej.:eek:
 
Witajcie!

U nas dzisiaj pobudka w nocy (nie wiem o której, ale jeszcze było ciemno), mąż z 5 razy wstawał - dawał smoczek, kładł, Oli przysypiał na 5 min i od nowa ... skończyło się karminieniem, bo jak ja wstałam to nie było mowy o włożeniu mu smoczka do buzi. A teraz łobuz nadal śpi, jeszcze nie wstał ze snu nocnego :szok:
 
Oj Doxa, to się nie wyspaliście. Pewnie ząbki męczą Olika:-(

Dziękuję bardzo za życzonka, przekażę oczywiście:-)

Kasia, jestem......karmelową blądyną;-) Fryzurka krótka.
Generalnie dziwnie się czuję, zbyt bardzo radykalna zmiana. Muszę się teraz opatrzyć:-)
 
reklama
Do góry