reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Wpadłam tylko na chwilke zobaczyć co naskrobałyscie.Zaraz przychodzą do mnie goscie więc mykam sie szykować( raz w roku na bóstwo!!!)
 
całusy dal BB
witam po dłuższej przerwie - Mikołajcio narazie zdrowy - odpukać szybko w niemalowane - wychodzimy na spacerki ile się da - dlatego nie mam kiedy pisać.

w pracy - no co tu duzo pisać masę roboty- jutro bal jesieni połączony z wróżbami andrzejkowymi - brrrrr - mam nadzieje że jakoś przeżyję

A propos Andrzeja - tak mi się przypomniały słynne pierogi Syli - Syla dla męża wszystkiego naj z okazji imienin.

moje drogie nie mam ciut czasu was nadrobić

do galeryjki zaglądam i dzieciaczki podziwiam ale sama nie mam jak wkleić bo mi sie aparat popsuł - czekam na święta to może ten święty Mikołaj sprawi nam nowy prezent. Bo ten mój mały domowy Mikołajek to jak narazie tylko skutecznie psuje wszystko co mu podleci
pozdrawiam i do usłyszenia
 
Kasiu wszystkiego naj, najlepszego z okazji urodzin!!!

Anna cieszę się, że Mikołajek zdrowy!! A Tobie wytrwałości w pracy życzę ;-)
 
Kasiu - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!

Anna - super, ze Mikołajek zdrowy, powodzenia w pracy. Fajnie brzmią te imprezy choc dla Was dziewczyny pewnie to masakra, mnóstwo szykowania itd.
 
A mnie sie wszystko poprzestawiało:-) ide spac z dzieckiem o 20.00. spie 2 h a potem wstaję robie wszystko przy komputerze i ide spac. i znow jestem rano niewyspana:-D

no coż..

Kasia74 sto lat sto lat Kochana

Doxa w sprawie nicku pisałam tyle razy, ze juz mi sie nie chce więcej:wściekła/y:
poczekam az bede fan to moze dostane dostep do galerii:-D
 
zdjciamst1.jpg
 
Witam!!!
Doxa, Luszka, Lindsay1, Magdusiek Bardzo dziękuje za życzenia.

Urodzinki sie udały, goście zadowoleni.Ja trochę zmęczona ale szczęśliwa.Przez cały wieczór Julka była w centrum zainteresowania wszystkich, w zamian urządzała im popisy wszystkiego co potrafi:-)
 
reklama
Witajcie!

Lindsay śliczny Maciuś! Oli ma takie same kapcio-skarpetki ;-)

Kasia super że urodziny się udały!
 
Do góry