reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Syla u mnie identyko! Noc straszna. Weronika dostała jakiegoś kataru i budziła się juz nie wiem ile razy, spała z nami a tak na serio usneła dopiero nad ranem, kiedy my musieliśmy wstawać do pracy... dzisiaj nie mogłam zostać w domu..
Załamka, na szczęście z katarem lepiej i jest szansa na spokojniejszą nockę, jeeeju oby.

a wy gdzie, imprezujecie?? :-)
 
reklama
Cześć drzewko:-)

ja jestem ale się pakuję na jutro...po południu jadę do Bytomia.

Oby Weroniczka szybko pozbyła się katarku!!!!

no to Wam współczuję. Właśnie w tym wszystkim najśmieszniejsze jest to, że dzieciaczki po takiej ciężkiej nocy zasypiają nad ranem, kiedy za godzinę trzeba wstać.
 
witam,

ja jak zwykle z doskoku. męza nie ma ,a wiec korzystam :)
Wszystkim solenizantom sto całusow i wszystkiego co najlepsze


u nas bardzo smutno:-( córka naszych bardzo bliskich znajomych ma białaczkę. ma 4 latka. koszmar. nie moge sie zebrac, w sercu kamień i smutek. patrze na własne dziecko i czuję fizyczny ból. cos potwornego...
 
Serdecznie zyczenia urodzinowe dla solenizantow, duzo zdrowka!!! Lindsay1 to strasznie smutne co piszesz, mnie sie serce kroi na wszelakiego rodzaju choroby dzieciece.
 
Chciałam jeszcze złożyć Mikołajkowi naserdeczniejsze życzenia z okazji roczku!!!
Nie wiem czy jutro będę mogła się połączyć więc również
dla Kamilki i Wiktorii moc buziaków z okazji ich jutrzejszego święta!!!
 
reklama
Witajcie!

Oli jeszcze śpi, a ja musiałam wstać :-( To nie sprawidedliwie!

Lindsay straszne to co piszesz!

Syla miłej podróży. Na ile wyjeżdżasz?


Kochany Mikołajku wyszystkiego naj, najlepszego z okazji ukończenia roczku!
 
Do góry