reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Magusiek Ty się wykończysz! Przecież to już rok trwa! Koniecznie dawaj jej solidną kolację! Zupkę i/czy parówkę ... sama już nie wiem!
 
reklama
Witam.
Wszystkiego naj naj Tymusiowi, Damiankowi, Filipkowi oraz Stasiowi aby rosli zdrowo i zyli 100 lat.
Oj Teddy......wspolczuje. Czy to tesciowa? Powiedz jej raz a dobrze w jakis "mily" sposob.
A nasza nocka tez Ok, Olivia sie budzila moze z 3 razy a wstalysmy o 8.30.
Milego dnia

 
Zleciało mi ponad miesiąc ani się obejrzałam najpierw byłam chora przez jakieś 2 tygodnie, póxniej pojechaliśmy w góry na kolejny tydzień, później pojechałam do swojej mamy do Lublina, później przyjechała do mnie siostra na tydzień i tak to nie miałm czasu na odwiedzenie Was tutaj a co do zmian wścibskie ciotki ;-) :-) to chcemy kupić działkę budowlaną no i tak się powoli do tego przymierzamy, ale wiecie gdzie nie w Krakowie a w moich ukochanych górach w okolicach Koniakowa, Szczyrku lub Wisły. Kocham cię życie...!!!!Poza tym znowu czeka nas przeprowadzka do teściowej na okres zimowy, ach to koczownicze życie, no ale trzeba się poświęcić i jak najszybciej spłacić kredyt mieszkaniowy a to jest możliwe tylko wtedy kiedy bedziemy nasze mieszkanko wynajmować.
 
witam,

Teddy, rozumiem i tez ubilabym babe. daj znac czy sie opamietala!

magdus, wspolczuje. musisz chyba bardziej stanowczo postawic sprawe z jedzeniem. pare dni popluje i pomarudzi, ale jak wytrzymasz i nie dasz piersi to zajarzy, ze nie ma zartow. z Tolcia sie udalo, a plula domowymi zupkami i kanapkami rowno...

syla, super zdjecie w podpisie! w avatarku zreszta tez :tak: avatar to i Doxa ma fajowy :tak:


ja tez sie wyspalam. tata obudzil dziecko o 7:30, potem od 14 Toska spala 2,5h, a ja godzinke. bylysmy na dwoch spacerach, bo pierwszy w deszczu. za ciut ponad tydzien impreza urodzinowa - u dziadkow, wiec tylko gotuje, a reszte zalatwia ciotka :-D bedzie na slodko - Doxa, co robilas? musze sie wybrac celem zamowienia tortu.
chcialam poprawic sobie samopoczucie fryzjerem, a tu baby do poniedzialku nie ma :baffled:
14listopada szczepimy meningokoki. neisvac czeka w lodowce - kupiony za 95 :-)
 
Vertigo, Natalia czasem zje coś innego, ona w ogóle chętnie je nowości.
Dzisiaj wszamała domową pomidorową z makaronem, zachywcona była.
Teddy - radzę się wyprowadzić.
 
reklama
Do góry