reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Z ciekawostek, Natalia dziś bawiła sie z Kamilem i usnęła oparta o pufę, z lalką pod pachą. Zaniósł ją do łóżeczka, lalki nie wypuściła i spała w łózeczku razm z lalą.
 
reklama
Link znalazłam na blogu mojej blogowej przyjaciółki ;) Nie wiem czy kojarzycie, czy udziela sie akurat w tym watku bo macie ich wysmienicie dużo, jest to MamaBoo przynajmije ja znam ja pod takiem nickiem, ja bardzo dużo czasu spędziłam na Baybusie, cała ciąża i póxniej kilka ładnych miesięcy, ale zaczeły się robic niefajnie sytuacje i jakoś już niue miałam sentymentu, żeby tam zaglądać.Mimo, że spędizłam tam kilka ładnych miesięcy.
 
Witajcie! Bardzo dziękujemy za życzenia :-) !! Anulko, Oliwko przytulam urodzinowo, ciepło!

Elvira....super!! No jednak te grzyby i ryby to jest jednak dobra rzecz, ten twój mąż wie co robi! :-)

Witaj Joasia!
 
nie nadąrzam za Wami :) tym czasem musze zmykac do łóęczka bo mąż ściga, ostatnio bardzo zatsanawia mnie temat o którym jest dosyc głośno po raz kolejny na Baybusie o kradzionych zdjęciach dzieci, coraz bardziej boje się zrzucać zdjęcia Oli...:( już sama nie wiem co mam o tym myśleć.
 
Joliczku kochany, pufa, juz poprawiłam ;-) Taki obity stołek. Stała przy tym i usnęła z twarzą na tym... jakoś ze mną nigdy tak nie zasypia, ale najwyraźniej Kamil ignoruje ;lub nie zauwaza pierwszych oznak zmęczenia ;-)
 
Qrcze, mnie też wkurza to, że jak wysyłam swoją wiadomość to nie wiem czy ktoś przede mną coś napisał. Jeżeli odnajdziecie to w ustawieniach nie zapomnijcie mnie o tym poinformować :-)
 
Elvirko, mam jedno pytanie, a jak trzymałam kciuki to było za co,a raczej za kogo? :-)

Rany ja wymiękam, kiedy wreszcie będzie funkacja, ze widac posty napisane pomiędzy....
 
reklama
aaaaaaaaaaaaa pufa !!! Fajny mieliście widok. Bidulka musiała być nieźle zmęczona :-) Co Wy z nią wyprawialiście .... !
 
Do góry