reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
wpadłam i wypadłam ;-) tylko Elvirce zdfazyłam pogratulowac.
bylam na imprezie rodzinnej, wczesniej na piolatesie i w matrixie, dzis byl grany dzien taty, juz uslyszalam, zebym raczej nie liczyla na sen Natalki, spała trzy razy (!!!).
 
Dzieki za gratulacje.
Luszka no to do dziela :-)
Ide spac bo jestem bardzo zmeczona.
A brzuch mam juz taki duzy, z Olivia takiego nie mialam w 4 miesiacu ;-)
Dobranoc.
 
Elvira - moje gratulacje !!!

Właśnie poprasowałam ogromną ilość prania ! Jak ja nie lubię tej czynności :wściekła/y: Wręcz nienawidzę !!! Już tyle razy obiecywałam sobie, że będę prasowała po każdym praniu, ale jakoś nie potrafię się zmusić i potem jest jak dzisiaj. Cała sterta :-(
 
Witam, mam na imię Joanna, jakoś trudono mi sie tutaj odnaleźć, nie wiem gdzie powinnam uderzyc z pierwszym postem... :( Miłoby mi było gdybyście przyjęły mnie do swojego grona ;) mam 23 lata 17.10.2005 urodziłam córeczkę Oliwię, jakos na żadnym forum nie mogę sie odnaleźc...no może bez jednego wyjątku, mam nadzieje, że w końcu mi sie uda tutaj ...:) Oczywiście link z polecenia :D
 
Elvira GRATULACJE!!!! :-)
I spóźnione, ale baaardzo szczere życzenia dla Olivki:


KOCHANA OLIVKO
WSZYSTKIEGO NAJ, NAJLEPSZEGO Z OKAZJI UKOŃCZENIA ROCZKU!!!


:zawstydzona/y: ale mi wstyd :zawstydzona/y: Jak mogłyśmy Cię pominąć!
 
Jolik znam to! Też mi się kumuluje prasowanie ;-)

Joasia witaj, witaj! Bardzo dobry wątek wybrałaś na przywitanie się! My też nie możemy ostatnio odnaleźć się na tym forum ... zmienili skrypt, wygląd zewnętrzny, funkcje ... ale damy radę :-)
Jeśli to nie tajemnica - kto Ci polecił nasze forum?
 
reklama
Do góry