reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witajcie,

Igusiu i Anulko !

Razem z Tymeczkiem składamy Wam:

Najserdeczniejsze życzenia z okazji ukończenia pierwszych urodzin :-)
Spełnienia wszystkich najmilszych marzeń !!!

 
Najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrówka, szczęścia i radości dla Anulki z okazji pierwszych urodzin składają Natalka z mamą. :-)

Dla koleżanek nauczycielek również wszystkiego najlepszego. :-)

Chorowitkom - szybkiego powrotu do zdrowia.

My mieliśmy jechać dziś do moich rodziców, ale niestety Jarek też się rozchorował - dzielnie się trzymał 2 tygodnie ale w końcu sie nie oparł zarazkom. :-(
A mi jest smutno bo już tydzień temu zrezygnowaliśmy bo byłyśmy z Natalką przeziębione i teraz też nie wyszło. A ostatnio byliśmy tam ponad miesiąc temu więc troszkę się stęskniłam. No i oni za nami też.... No ale jak nie urok to choroba. ...
 
tymi, trzymaj sie! zdrowka dla Synka! i informuj czy zdrowieje!

idziemy do jaskini solnej :-D Toska drugi dzien z rzedu spi rano :tak: katar przechodzi. milo :-)
 
Hej,
Biedne te dzieciaczki, które chorują ;-(

SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA !!!

Tymek, póki co miewa się dobrze, ale przy tej pogodzie, która jest szybko można się rozchorować. Staramy się zapobiegać, ale wiadomo jak jest :-) Ja po szczepieniu a Tymek na tranie ! Nie wiem jak mu to świństwo smakuje, ale wcina bez skrzywienia :-)
 
Witam.
Wpadlam na chwilke zeby podziekowac za zyczenia dla Olivki a tu nie ma komu dziekowac :-):-(.
Zaraz jedziemy na spacerek.
Olivcia imprezowala wczoraj zamiast w piatek. Wszystko wypadlo super.
Mam tez nowa wiadomosc. Uwaga................Olivcia bedzie miala rodzenstwo. Dlatego tez tu czesto nie zagladalam, bo mi sie nie chcialo bo bylam taka zmeczona. Jeszcze jestem ale juz lepiej.
Duzo buziaczkow dla dzieciaczkow co obchodzily roczek.
Pa pa.
 
Witajcie,
wpadłam złożyć serdeczne życzonka naszym jubilatkom.
Anulko, Weroniczko najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrówka, uśmiechu i saaaaamych piątek w szkole:-)

Elvirko, to wspaniała wiadomość. Gratulacje!!!

Chorowitków całujemy w czółko i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

...no i nauczycielkom ślemy bukieciki kwiatów.

...i baaaaardzo dziękujemy za życzonka.

 
reklama
Do góry