reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

KOCHANY DAWIDKU!

Najserdeczniejsze życzonka DUŻO ZDRÓWKA I UŚMIECHU !!!


Tak na marginesie to jestem zła na siebie bo zakręcona, z samgo rana pamiętałam aby wejść na forum z życzonkami dla Dawidka i oczywiście zakręciłam się. Ja już nie mam zdrowia do siebie....

....ciągle o czymś zapominam. Niedługo zapomnę jak się nazywam.
 
reklama
Witam panie, nie było tak xle jak myślałam, tlyko trzy strony ;) ale dzieje sie u Was dzieje...przyznam. Ja znó chora, tym razem zapalenie oskrzeli-mam już dośc tego xchorowania niedawno Oli dwa rayz pod rząd nawrót chprpby teraz znów ja :( szok, jutro mamy pierwsze urodziny Oli a ja nie nadaje si,e do zycia :(
 
Witam!
ja też mam sklerozę :zawstydzona/y:

Spóźnione ale bardzo serdeczne życzenia z okazji pierwszych urodzin dla Olivki i Weroniki. Duuużo zdrówka .:-)

Dawidku z okazji roczku Tobie również życzymy wszystkiego najlepszego. Rosnij zdrowo na pociechę rodzicom
:-)

Elvirka
Sesja z tortem powalajaca :-) Olivka jak zwykle rewelacyjna
A do dzieła to tak myślimy na wiosnę się zabrać ;-)
Jakby było wcześniej to też nie miałabym nic przeciw ;-) ale w pracy moge mieć dym :-(

 
Dziekujemy.
Tort byl moze ladny ale bardzo slodki. Wogule tyle jedzenia zrobilam, ze teraz mamy na caly tydzien.:no:
Ja to tak za pare lat do dziela chcialam sie zabrac Luszka :-D
Za tydzien ide na 1 kontrole. Mam troche mieszane uczucia, wiem ze bedzie ciezko z 2 takich malych ale inni sobie daja rade to dlaczego ja mam sobie nie dac.
A tak po za tym Olivi wyszedl 4 zabek, gorna prawa dwojka.
Spi juz prawie cala noc sama w lozeczku. Nieraz jak sie przebudzi wstane i ja poglaskam i spi dalej. Wiec z tego powodu jestem bardzo szczesliwa. Lozko mamy juz tylko dla siebie.
Pogoda u nas ladna lecz zimna. Czuc, ze idzie zima. Juz w sklepach zaczynaja sprzedawac rzeczy na Sw. Bozego Narodzenia :szok:
 
reklama
Witajcie, dziękuję za życzenia Luszka!

Dawidku sto lat, sto lat, rośnij nam taaaki duży taaaki duuży!

moje dziecko wykreśliło sobie od dni kilku zdecydowanie jedną z dwóch drzemek i o tej porze odpływa. idziemy się więc kapać :-)

a gdzie się właściwie podziewa Karen?
 
Do góry