reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Nogi, głowa i mnóstwo energii ;)
Nie wiem tylko jak się zabierzemy i czy ja sebie zdążę spakowac czy pobyut rozpocznę w klifie na dużych zakupach ;D
 
Chcemy odwiedzić rodziców Kamila, zapoznać Natalię z drugą prababcią i tamtą częścią rodziny. A przy okazji oderwać się na chwilkę. Nad morze, do Gdyni. Marzę o bulwarze, kawie wypitej na skwerze i odrobinie czasu dla siebie. Na ten czas licze w trakcie podróży ;)
 
Ale łatwiej byłoby mi się spakowac na dwutygodniowe wakacje niż na kilka dni nad polkim morzem. POjęcia nie mam czy mam brać swetry czy bluzki bez rękawów, iole bluz dla NAtalki, ile spodni itd. Czy raczej zewnętrzne spodnie czy dresy (pomijając, ze dresowe spodnie ma za krótkie). Finał będzie taki, że nie wezmę najwazniejszego czyli wózka ;)
 
nie no, to własnie jestr porazka, Kamil w poniedziałek idzie do pracy, więc wracamy w poniedziałek :( A maneli cały stos.

Co Ty kładłas Prezesowi na dno łóżeczka na wakacjach? tzn na CZYM SPAŁ?
 
reklama
mielismy taki kocyk cieniutki... on byl dosc duzy, wiec podwijalismy pod ten "materac"...
no i spal w spiworku bo noce byly chlodne, wiec moze troche inaczej... ale jakby mial spac bez spiworka to bym go tak samo na tym kocyku kladla...
 
Do góry